Корисні функції iPhone, про які не всі знають

iphone20-03__large
besplatka_728_90_ukr

Ажіотаж довкола нових «яблучних» смартфонів iPhone 12 не оминув і Черкащину – все більше користувачів мріють придбати модний девайс останнього покоління зі стильним дизайном та багатьма корисними функціями. Однак окрім розрекламованих можливостей, в телефонах на платформі iOS є декілька опцій, про які знають далеко не всі.

Швидкий набір останнього номера

Для того, щоб зателефонувати абоненту, останньому зі списку набраних номерів, не обов’язково відкривати журнал дзвінків – достатньо двічі натиснути кнопку виклику.

Швидке видалення цифр у калькуляторі

У калькуляторі айфона є зручна функція, яка дозволяє не виконувати математичну дію заново, якщо ненароком ви набрали зайву цифру в значенні суми. Виправити помилку легко – достатньо провести пальцем по рядку з цифрами і зайва зникне.

Швидка серійна зйомка

Для зйомки динамічних сцен найкраще використовувати серійний режим, який дозволяє власникам iOS-смартфонів робити до 10 фото за долі секунди, а отже, шанси отримати якісне зображення значно вищі. Для цього необхідно натиснути кнопку спуску затвору і тримати на ній палець до тих пір, доки бажаєте здійснювати зйомку.

Конвертація валют

Власникам айфонів не потрібні спеціальні додатки для конвертації валют згідно з актуальним курсом. Щоб перевести суму із однієї валюти в іншу, достатньо ввести відповідний запит в пошуку Spotlight, який активується свайпом зверху вниз по головному екрану.

Лічильник кроків без спеціальних додатків

Чимало власників айфонів для відстеження власної фізичної активності завантажують безкоштовні чи навіть купують спеціальні додатки. Однак у «яблучному» смартфоні є стандартний додаток «Здоров’я», а в ньому – функція підрахунку кроків. Ця програма лічить кроки точніше, ніж деякі платні додатки і навіть враховує підйом на поверх, на що теж здатні далеко не всі розробки з App Store.

Роботу Touch ID можна самостійно покращити

Користувачі iPhone знають, що сканер Touch ID не завжди з першого разу розпізнає відбиток пальця. Однак не всі знають, що роботу програми можна значно покращити, а розпізнавання зробити стабільним. Для цього необхідно зареєструвати декілька нових відбитків того ж пальця, яким зазвичай здійснюється розблокування телефона. Однак важливо під час реєстрації палець щоразу розміщувати під дещо іншим кутом.

Сканування документів

Зазвичай для сканування документів власники айфонів використовують спеціально завантажені додатки, хоча ця функція передбачена в стандартних девайсах iOS. Щоб відсканувати і зберегти документ на смартфоні, необхідно вчинити так:

  1.   Відкрити додаток «Замітки».
  2.   Створити нову замітку, натиснувши на піктограму «+».
  3.   У меню, яке відкрилося після цього, вибрати пункт «Відсканувати документ».
  4.   Навести об’єктив камери айфона на документ.

При цьому можливо відкоригувати зону і точність сканування.

І це лише невелика частина того, на що здатен iPhone. До того ж не тільки останнього покоління, але й старіших моделей.

*на правах реклами

First1

Можливо Вас зацікавить