Корпорація ФК «Черкаський Дніпро» просить знайти нових власників для футбольного клубу до 15 червня

FK Dnipro
besplatka_728_90_ukr

За інформацією, яка розміщена на офіційному сайті ФК «Черкаський Дніпро»,  — інвестори припиняють фінансування футбольної команди.

«Ми б хотіли Вас проінформувати, що в період з 2013 року по 2018 рік Корпорація та її засновники інвестували значну суму коштів на покращення інфраструктури і розвиток аматорського і професіонального футболу на Черкащині, — йдеться у відкритому листі МФСО «Корпорація ФК «Черкаський Дніпро» голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку. — На жаль, через пасивну підтримку проектів Корпорації та футбольного клубу з боку Черкаської міської ради та місцевого бізнесу Корпорація в 2017-2018 роках значно зменшила обсяг фінансування, і в подальшому не планує його здійснювати одноосібно. Ми постійно ведемо пошук можливого інвестора, але наші зусилля поки що не мають позитивного результату. Просимо прийняти до відома вищевикладену інформацію та надати допомогу у визначенні нових власників команди «Черкаський Дніпро» до 15 червня 2018 року».

Аналогічні за змістом листи отримали віце-президент Федерації футболу України В. Костюченко, голова Федерації футболу Черкаської області В. Голуб, народний депутат України О. Петренко та керівник громадської організації «Ультрас Черкаси» Д. Майоров.

Також у клубі не роблять таємниці з того, що чимало гравців у міжсезоння підписали контракти з іншими командами (дехто навіть з клубами прем’єр-ліги). Так, воротар Орест Будюк перейшов до київського «Арсеналу», який в цьому сезоні гратиме в Прем’єр-лізі. І чи вдасться створити з тих гравців, що залишаться в команді, боєздатний колектив, що зможе боротися за повернення в Першу лігу, під питанням.

Лашкул «виставив себе на трансфер». Хто візьме на себе «Черкаський Дніпро»? Орест Будюк

Корпорація «ФК «Черкаський Дніпро» фактично прямим текстом пропонує особам, відповідальним за розвиток футболу в регіоні, взяти на себе пошук інвесторів для «Черкаського Дніпра».

Це рішення спонсорів «Черкаського Дніпра» навряд чи можна назвати раптовим. 5 років професіональний футбол фінансувався з одного джерела попри те, що в травні 2016 року Володимир Лашкул публічно склав з себе повноваження президента «Черкаського Дніпра». Природно, що жоден бізнесмен не буде безкінечно інвестувати гроші в проект, не отримуючи нічого навзаєм.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить