КП «Черкасиелектротранс» запрошує на навчання охочих стати водіями тролейбусів

trolejbus 3
besplatka_728_90_ukr

Комунальне підприємство  «Черкасиелектротранс» вкотре оголосило набір учнів на безкоштовне навчання для підготовки водіїв тролейбусів. Цьогоріч планують підготувати 12 спеціалістів. Заняття розпочнуться наприкінці січня.

Зазначимо, що підприємство самостійно готує водіїв категорії «Тролейбус», адже у 2017 році воно отримало ліцензію від Міносвіти, а у 2018 році навчальний заклад був акредитований Головним сервісним центром МВС України. У підготовці спеціалістів «Черкасиелектротранс» співпрацює з міським центром зайнятості.

«Ми вже не один рік співпрацюємо із міським центром зайнятості й запрошуємо осіб, які перебувають на обліку, безкоштовно пройти навчання. Після цього учні, що успішно складуть усі іспити, будуть працевлаштовані на комунальному підприємстві на постійній основі», — розповів головний інженер КП «Черкасиелектротранс» Олег Заєць.

Навчання триватиме до чотирьох місяців. У ході навчання слухачі опановують не лише навички практичного водіння тролейбусом, а й отримають теоретичну підготовку з будови транспортного засобу, охорони праці, правил дорожнього руху, основ безпеки руху тощо. Практичні заняття з навчального водіння проводяться на чотирьох учбових спеціально обладнаних тролейбусах. По закінченню навчання, слухачі отримають свідоцтво кваліфікованого робітника – водій тролейбуса 3-го класу і посвідчення водія категорії «Т» (тролейбус).

«Головне завдання нашого підприємства — надавати містянам якісні послуги з пасажироперевезення, що неможливо виконати без кваліфікованих і підготовлених кадрів. Тож ласкаво просимо усіх, хто хоче мати гарну роботу з гідною оплатою праці, до нас на «Черкасиелектротранс», — наголосив керівник підпримства Петро Кучер.

First1

Можливо Вас зацікавить