Комунальне підприємство “Черкаситеплокомуненерго” було оштрафоване Національною комісією у розмірі 50 тис. грн за невиконання Закону України “Про комерційний облік”. Про це у ході засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради повідомив директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.
За його словами, значна частина малоквартирних житлових будинків має бути від’єднана від системи централізованого теплопостачання через економічну недоцільність. Закон вимагає обов’язкового встановлення вузлів комерційного обліку. Так мешканці 4-квартирних будинків можуть встановити індивідуальне опалення, відключившись від системи централізованого теплопостачання.
Це зможе відбутися, якщо мешканці цих будинків звернуться до комунального підприємства із відповідними заявами.