КП «Смілакомунтеплоенерго» не вилазить із судів

sud
besplatka_728_90_ukr

КП «Смілакомунтеплоенерго» не вилазить із судів. Деякі організації подали на них у суд, а з іншими треба позиватись до суду смілянським комунальникам, інформує «Сміла.ua«.

На черговій нараді секретар міської ради Костянтин Синьогуб допитував директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимира Пруса, який стан справ на підприємстві, чому вони досі не позиваються до суду, зокрема, на ТОВ «Сміла Енергоінвест», щоб через суд забрати свої законні кошти, адже треба акумулювати гроші на закупівлю газу на майбутній опалювальний сезон. А Енергоінвест заборгував КП більше 5 млн грн.

Володимир Прус розповів, що сума судового збору непідйомна для його підприємства. Тому КП «Смілакомунтеплоенерго» хоче об’єднатися ще з кимось, з якоюсь організацією, щоб разом подавати в суд на Енергоінвест. Попередньо ведуться перемовини, щоб об’єднатись із ПАТ «Черксиобленерго», тому що «Сміла Енергоінвест» теж їм винні гроші.

Також КП «Смілакомунтеплоенерго» буде судитись із ПАТ «Черкасигаз» з приводу укладення договору реструктуризації суми заборгованості підприємства перед газівниками. ПАТ «Черкасигаз» двічі відмовили смілянському комунальному підприємству. Тепер КП буде подавати на них у суд.

Сьогодні відбудеться суд між «Смілакомунтеплоенерго» та трейдером, що постачав їм газ. Трейдер подав у суд на КП за неповний розрахунок за спожитий газ.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить