КП «Центральний стадіон» ніяк не порозуміється з ФК «Черкаський Дніпро»

19964677_10207486880569547_1950727428_n
престо 728_90_ранкова кава

Більше місяця тривають непорозуміння між комунальним підприємством «Центральний стадіон» та футбольним клубом «Черкаський Дніпро». Буцімто через те, що перші не хочуть ділитися футбольним полем. Востаннє футболісти відіграли гру 2 червня.

За словами директора КП «Центральний стадіон» Юрія Гончарова, поле стадіону, як і всі поля без штучного покриття, мало певні проблеми.

- Ми письмово поінформували команду про те, що готуємо поле до нового сезону, тому попросили їх перепланувати свій графік тренувать, — сказав Юрій Гончаров.

Свого часу «дніпровці» звернулися з проханням провести гру з кіровоградською командою, адже клуб нині в скрутному фінансовому становищі.

- Ми погодилися і запропонували вибрати дату. І в той же вечір на сайті клубу читаю, що Центральний стадіон відмовив їм надати поле для гри, — зазначив директор.

20031108_10207486850768802_2066171956_n

Пізніше була спроба підписати меморандум між командою і КП «Центральний стадіон», однак ця спроба провалилася. Крім того, знаючи, що поле не законсервоване, «дніпровці» попросили проаести тренування на 12 червня. Їм дали згоду, однак згодом тренер сказав, що тренування їм не потрібне. Цікава ситуація склалася і з грою на липень. Тоді на сайті клубу знову ж таки з’явилася інформація про відмову. В той же час, за словами Юрія Гончарова, на той момент ніякого звернення від клубу з приводу цього не було.

Нині на стадіоні тривають роботи по відновленню кореневої системи поля, і спеціалісти-агрономи мають знати, як їм планувати роботу.

- Ми звернулися до них з листом, де просимо надати інформацію про їхні плани, — сказав Гончаров.

За його словами, комунальне підприємство готове надавати команді поле для тренувань (хоч для тренувань 5 разів на тиджень воно не підходить). Разом із тим він не розуміє, чому при цьому клуб поширює таку інформацію.

За словами представника фірми, що працює над відновленням покриття, робота й надалі може тривати, але за умови, якщо буде розроблено чіткий графік.

Заступник директора КП «Центральний стадіон» Юрій Мрачковський зауважив, що від клубу досі немає чіткої інформації стосовно того, чи відбудеться в Черкасах наступна заявлена гра. За його словами, підприємство зі свого боку робить усе необхідне: роботи йдуть за графіком, а в день гри працівники готові вийти навіть попри робочий день.

pole

Юрій Гончаров висловив свою думку й стосовно ідеї про злиття КП «Центральний стадіон» і ФК «Черкаський Дніпро». На його думку, робити цього не варто, адже стадіон — це не лише поле, а й басейн, атлетичні доріжки тощо.

- Але ми готові їм в усьому сприяти, — вкотре наголосив Гончаров.

Також він зазначив, що якщо команда ставить умови про 5 тренувань на тиджень, то нехай буде й так, але в такому разі він не хоче брати на себе відповідальність, адже стадіон на це не розрахований. Можливо, це буде дві гри на тиждень. Однак офіційних запитів ні про 2, ні про 5 ігор від кулубу ще не було…

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить