Кращих енергетиків області, які ліквідовували наслідки буревію, відзначили грамотами

Кращих енергетиків області, які ліквідовували наслідки буревію, відзначили грамотами
в Новини

67 майстрів підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго», які брали участь у відновленні електропостачання після стихії, яка сколихнула Черкаську область, були відзначені та нагороджені грамотами Черкаської ОДА та ПАТ “Черкасиобленерго”.

Зокрема, було нагороджено майстрів Драбівського, Черкаського міського, Канівського, Городищенського, Лисянського, Золотоніського міського, Золотоніського, Черкаського, Смілянського, Шполянського, Звенигородського, Кам’янського, Корсунь-Шевченківського, Жашківського, Маньківського, Катеринопільського, Чигиринського, Чорнобаївського РЕМів, Уманських електричних мереж.

DSC05498

“Користуючись нагодою, хочу кожному з вас подякувати за ту роботу, яку ви зробили, при цьому жертвуючи собою. Адже можна було і вдома сидіти, але ви, як справжні громадяни, приїхали сюди і згуртувалися разом задля подолання наслідків стихії. Я вам дуже вдячний”, – звернувся до енергетиків голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

DSC05509

За сумлінну та самовіддану працю по відновленню електропостачання споживачів Черкаської області після стихійних явищ працівникам районних та міських РЕМів подякував і голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук і також відзначив їх грамотами.

– Окрім грамот працівники будуть нагороджені преміями. Крім того, 7 липня ПАТ «Азот» заплатив ПАТ «Черкасиобленерго» 15 мільйонів гривень. Ці кошти були виплачені всім працівникам у розмірі 50% заробітної плати заборгованості за березень. Працівникам Чорнобаївського та Золотоніського РЕМів було виплачено ще й за квітень, оскільки ці райони найбільше постраждали від стихії, тому було прийнято рішення виплатити їм більшу суму, ніж працівникам електромереж інших районів.

DSC05513

Олег Самчук відзначив чорнобаївських енергетиків, адже вони найшвидше справились із завданням по ліквідації наслідків негоди. Хоча й не обійшлось і без сторонньої допомоги. Постачання пального, розміщення працівників та харчування забезпечили працівники сільгосппідприємств районів, райдержадміністрації, управління надзвичайних ситуацій.

sumchuk