Кросфіт просто неба: на черкаському пляжі облаштовують майданчик для тренувань

1_1669
besplatka_728_90_ukr

На пляжі «Казбетський» продовжують облаштовувати сучасний майданчик для силових тренувань. Нині тут тривають підготовчі роботи, зокрема, проводять земляні роботи та з допомогою спеціальної техніки очищають територію. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Раніше на цьому майданчику провели асфальтування бігових доріжок та облаштували освітлення. Далі тут розпочнуть укладати гумове покриття для тренувань спортсменів.

«Міська влада готова підтримувати та розвивати спорт у будь-яких його проявах, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Займатися тут зможуть усі охочі незалежно від віку та в будь-який час. Плануємо встановити тут спеціалізоване устаткування, яке вже закуплене, утім, ще не змонтоване».

Нагадаємо, пляж «Казбетський» розташований між узвозом Білоцерківським та узвозом Івана Франка. Його площа сягає 4,2 га.

Для довідки:

Кросфіт (з англ. CrossFit) – брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту.

До тренування з кросфіту можуть бути включені вправи з HIIT (високоінтенсивні інтервальні тренування), важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену.

Тренування не займають багато часу (30–45 хвилин), завдяки різноманітності методів і кросфіт вправ дуже просто регулювати складність і навантаження, вони підійдуть будь-якій людині в незалежності від її віку, гендерної приналежності й початкової фізичної підготовки.

First1

Можливо Вас зацікавить