Кухарчук розповів, хто для нього є конкурентом на виборах міського голови (ВІДЕО)

Снимок
besplatka_728_90_ukr

У студії «ВиЧЕрпно» лідер обласного партійного осередку політичної партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук розповів, хто для нього є основним конкурентом у боротьбі за крісло міського голови Черкас.

«Так, я збираюся йти в міські голови. Важливим для мене є те, аби міський голова відстоював антикорупційну, антикримінальну політику в міськраді», — зазначив Дмитро Кухарчук.

Серед кандидатів, які можуть скласти значну конкуренцію нацкорпусівцю, відзначив Анатолія Бондаренка, Віктора Євпака та Олега Петренка.

«Якщо говорити про прізвища, то я бачу серед основних кандидатур Анатолія Бондаренка, Віктора Євпака, Олега Петренка та себе. Інших конкурентів на цьому політичному полі не бачу», — повідомив Дмитро.

Також політик наголосив на тому, якщо Олег Петренко покаже блискавичну соціологію перед наступними виборами міського голови, то він може зняти свою свою кандидатуру на його користь.

«Петренко є більш компромісною фігурою ніж я, у нього менший антирейтинг, а вибори другого туру — це вибори антирейтингу, тому, якщо буде Бондаренко-Кухарчук, — переможе Кухарчук, оскільки у мене менший антирейтинг, ніж у діючого міського голови. Та якщо буде ситуація: Кухарчук і ще хтось, тоді моя перемога під питанням», — зауважив Дмитро Кухарчук.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить