Кухарчуку вручили обвинувальний акт за хуліганство (ВІДЕО)

kuharchuk
besplatka_728_90_ukr

Голові обласного осередку партії “Національний корпус” Дмитру Кухарчуку прокуратура вручила обвинувальний акт. Відповідне відео він розмістив на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Нова влада вирішила що найпростіший спосіб зупинити наш протест проти капітуліції — закидати мене кримінальними справами», — зазначив Кухарчук у своєму дописі.

На відео Дмитрові заступник голови Смілянської прокуратури вручає обвинувальний акт за ч. 1 Ст.296 ККУ (Хуліганство). До слова, як відзначає сам Кухарчук цей випадок стався три роки тому.

Цікавим є те, що адреса на яку надсилали повістку, виявилася неправильною.

«На відео заступник голови тепер вже Смілянської прокуратури відверто бреше на рахунок того, що мені присилали повістки, так навіть на рахунок моєї адреси. А в копії обвинувального акту взагалі написали абсолютно неправильні дані», — обурюється Дмитро.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, тиждень тому у ЗМІ з’явилася інформація про ймовірне звільнення голови Черкаської обласної державної адміністрації Ігоря Шевченка, проте він її спростував. Посадовець запевнив, що лише президент України призначає та звільняє з посади. У студії «ВиЧЕрпно» лідер обласного партійного осередку політичної партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук наголосив на тому, що звільнення все ж можливе. Також він розповів і про ймовірні причини такого рішення.

First1

Можливо Вас зацікавить