Квітковий павільйон, який заважає ремонту драмтеатру, потихеньку зносять

престо 728_90_ранкова кава

Біля драмтеатру розбирають квітковий павільйон, який заважає проведенню ремонтних робіт драмтеатру. Адже через нього до даху не може дістатися кран, який займається монтажем ферм.

Проте розбирається лише третина цього квіткового павільйону. Дві третини залишаються цілими і неушкодженими, там продовжують працювати люди. Але квітковий павільйон весь заважає проведенню реставрації драмтеатру, адже доступ до даху має бути по всьому периметру.

kvitkovyj-paviljon2

- Про квітковий павільйон я кричав ще від того часу, коли почали рубати дерева з іншого боку. Тому що з тієї сторони начебто розчистили майданчик, а з цієї так і залишилось все без змін. Тому тут кран, який займається монтажем ферм, не може протиснутись, щоб робити свою справу. Крім того, зараз замінюються вікна і будівельники просто бояться, щоб шматки не полетіли на людей, які тут працюють, — розповів громадський активіст, актор драмтеатру Олександр Гуменний.

gumennyj

Особисто до квітникарів у Олександра Гуменного претензій жодних немає. Є претензія до власника квіткового павільйону, який не хоче його переносити:

- Про те, що його треба зносити чи переносити, мова йшла давно. І це абсолютно зрозуміло, адже драмтеатр є аварійним об’єктом і людям, які знаходяться у двох метрах від нього, працювати і знаходитись тут небезпечно, — пояснює Олександр Гуменний. — Не кажучи вже про те, що цей павільйон знаходиться на пожежному гідранті (під час пожежі рятувальникам складно добиратися до води) та на пожежному виході драмтеатру.

Начальник управління культури та зв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олег Отсровський розповів, що хто власник павільйону і чи законно він там стоїть — не знає.

- Міська рада повинна взяти це питання на свій контроль. Комунальні служби повинні були вчасно попередити і про ті роботи, які будуть робитися, та довияснити про законність цієї споруди, — говорить Олег Островський.

ostrovskyj

За його словами, від управління культури готується лист до міської ради з поясненнями чому заважає павільйон, та запитаннями: чому він там стоїть та коли він буде знесений.

- Це те, що ми можемо зробити, адже майно приватне, а земля міської ради, — каже він.

Крім того, Олег Островький вважає, що потрібно загородити повністю територію навколо драмтеатру, залишивши лише тротуари для людей, щоб убезпечити сторонніх людей від нещасного випадку.

kvitkovyj-paviljon3

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Petro

    В чому сенсація, Друзі? Кожен коментатор несе маячню на свій розсуд, а автори публікації навіть не тратять зусилля на пошук істини. Головне, щоб звичайна подія вигляділа, як сенсація та ще найти крайнього. Актори, що нажрались горілки і спалили театр, замість того, щоб нести відповідальність (знову найшли крайнього — Осіпова) розповідають, що павільйон стоїть на гідранті і заважає будівництву. А між тим пожгідрант находиться взагалі з іншого боку театру, а терміни демонтажу павільйону чітко узгоджені з будівельниками (по мірі готовності конструкцій). Але ж правда непотрібна. Потрібна їдка сенсація. Островський прозрів, що напише листи до міськраді, а ці листи вже давно написані і прийняті рішення, які планово виконуються.