Лідер виборчих перегонів, кандидат у депутати по 194 виборчому округу від партії «Слуга Народу» Любов Шпак про проекти законів

66841810_2406111809711760_4843175826444779520_n
besplatka_728_90_ukr

Навіть ті, хто не знав ректора Східноєвропейського університету, доктора економічних наук Любов Шпак раніше, дізналися про неї під час виборчого періоду, зокрема й постійному згадуванню її імені опонентами. Сьогодні вона лідер виборчих перегонів. Що можна сказати про кандидатку у народні депутати від партії «Слуга Народу» Любов Шпак, це те, що вона вміє «тримати удар» і дає гідну відповідь тим, хто намагається дискредитувати її. ЇЇ відповідь у діях, у грамотній програмі кандидата у депутати, яка охоплює всі сфери нашого життя. Це фахівець з досвідом роботи в освіті й економіці, про що свідчать проекти законів, розроблені кандидаткою. Наведемо кілька з них.

Проект Закону щодо внесення змін та доповнень до чинного законодавства України з метою мінімізації тіньової економіки

Сьогодні , за даними міжнародних фахівців, рівень тіньової економіки в Україні становить близько 40% від офіційного ВВП країни і цей відсоток з кожним роком зростає. Не змінивши таку тенденцію, ми не змінимо рівень життя українців!

Суть проекту: внести зміни в діючі законодавчі акти(прийняти нові), щоб стимулювати процес виходу економіки з тіні. Створити привабливі податкові умови, та в той же час посилити відповідальність за порушення вимог законодавства у вказаній сфері. Особливу увагу звернути на, так звані, «офшорні схеми», митні порушення, приховування оборотів суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють за спрощеною системою оподаткування, штучну мінімізацію прибутків фінансовими холдингами та корпораціями, тощо. ​

Мета проекту: мінімізувати рівень тіньової економіки в державі, стимулювати бізнес до легалізації доходів та як наслідок загального зростання соціально-економічної ситуації в Україні.

Цільова аудиторія: на початку впровадження вказані ініціативи матимуть суттєвий супротив у середовищі представників бізнесу, які вже майже 30 років звикли працювати в тіні. При цьому завдання держави переформатувати свідомість кожного шляхом лояльної податкової політики та державної підтримки.

Проект Закону щодо змін до Земельного кодексу України

На сьогоднішній день зловживання в земельній сфері мають масовий та системний характер, що викликає значний дисонанс та критику виконавчої влади в суспільстві.

Суть проекту: провести аудит та інвентаризацію земель с/г призначення та земель комунальної власності. На базі останніх створити відкритий реєстр банку землі.

Мета проекту: нейтралізувати корупційну складову у вказаній сфері, зокрема, позбавити штучних важелів впливу керівництва Держгеокадастру, районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Цільова аудиторія: переважна більшість українців через корупційну складову у вказаній галузі не можуть реалізувати власні права та ініціативи. Суттєві зміни в цій галузі будуть підтримані переважною більшістю громадян України.

Проект Закону України «Про запобігання та протидію корупції»

На сучасному етапі державотворення корупція — одна із найголовніших проблем, яка перешкоджає «руху вперед» до європейських стандартів життя, поліпшення інвестиційного та економічного клімату в Україні.

Суть проекту: впровадити в Україні на законодавчому рівні дієвий механізм проявам корупції та службових зловживань шляхом розширення кола об’єктів злочину та правопорушень, які входять до категорії корупційних та службових.

Мета проекту: мінімізувати суб’єктивний вплив чиновників на прийняття рішень та забезпечити функціонування дієвого механізму протидії корупції.

Користь проекту на загальнодержавному рівні: проблема корупції в Україні декларується всіма міжнародними партнерами, а рівень протидії вказаним проявам визнаний як незадовільний! Суттєві кроки з боротьбі та протидії корупції покращить як інвестиційний клімат в Україні, так і загальні соціально-економічні показники в державі.​

Цільова аудиторія: позитивні зрушення у вказаній сфері очікує, як мінімум, 90% населення України, а також представники іноземних інвестиційних компаній

First1

Можливо Вас зацікавить