lifecell тепер співпрацюватиме із Черкаським державним технологічним університетом

DSC_0483
besplatka_728_90_ukr

6 жовтня оператор «lifecell» підписав договір про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом задля підвищення рівня професійної підготовки молодих спеціалістів технологічних напрямків.

Відтепер оператор надаватиме можливості для підвищення кваліфікації та стажування викладачів, проводитиме лекції, навчання і семінари для студентів, організовуватиме за сприятливих умов стажування, екскурсії та практику в lifecell.

Підтримка технічної освіти та сприяння розвитку молодих професіоналів завжди були пріоритетом lifecell. Протягом багатьох років експерти компанії навчають студентів і викладачів, а також відкривають лабораторії та забезпечують їх необхідним обладнанням.

«Технологічні компанії постійно потребують нових кваліфікованих кадрів для розбудови інфраструктури та надання доступу до якісного мобільного зв’язку і швидкісного мобільного інтернету більшій кількості українців. Саме тому ми не перший рік співпрацюємо з технологічними університетами задля надання їм ґрунтовної теоретичної бази знань і сучасного досвіду», ― зауважив головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи.

DSC_0159

«Черкаський державний технологічний університет три роки тому започаткував регіональний проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині» і продовжує демонструвати спільноті, що в нашій області є робочі місця, а освіта регіону відповідає вимогам сучасності», ― зазначив Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету.

Зазначимо, що lifecell співпрацює з іншими профільними закладами вищої освіти: Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним університетом «Львівська політехніка» та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,  де відкрив три  навчальні телеком-лабораторії. Крім того, оператор започаткував лабораторію мережної безпеки та надійності в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ) на базі факультету інфокомунікацій, забезпечивши її необхідним обладнанням, комп’ютерами та спеціалізованим програмним забезпеченням.

*іміджева інформація

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить