Лікар черкаського медзакладу просить про нову «швидку»

Лікар черкаської лікарні просить про новий автомобіль швидкої медичної допомоги
besplatka_728_90_ukr

На сайті Черкаської міської ради триває збір підписів за електронну петицію щодо придбання автомобіля швидкої медичної допомоги для Третьої міської лікарні. Збір підписів ініціював лікар-хірург Третьої міської лікарні Ігор Гайда.

- Ми просимо сприяння міської влади у виділенні коштів для придбання автомобіля швидкої медичної допомоги. В нашій лікарні щодня виникає потреба в перевезенні пацієнтів до інших закладів та перевезенні малозабезпечених пацієнтів додому (інваліди, ветерани, пенсіонери). Доволі часто виникає необхідність доставити нашого пацієнта в інший заклад на дообстеження, консультацію або переведення до закладу іншого профілю. Також виникають ситуації, коли виписуємо пацієнта додому, в якого немає можливості самостійно дістатися до своєї оселі через брак коштів, або «лежачі» пацієнти, які потребують спеціалізований транспорт. В нашому місті такі послуги надає приватна фірма послуги якої платні та недоступні для більшості пацієнтів. Варто зазначити, що до переліку обов’язків лікарні не входить транспортування хворих, наше завдання – це надання медичних послуг, але ми не хочемо на цьому зупинятися і готові розширяти свою діяльність за для покращення обслуговування пацієнтів, — йдеться у дописі.

Варто зауважити, що ціна реанімобіля становить від 960 тис. грн (Peugeot Citroen) до 1.8 млн грн (Hyundai, Volkswagen). Вартість зазначена за НОВІ автомобілі з гарантією від виробника, які є спеціалізовані для перевезення пацієнтів та адаптовані для використання в Україні.

- Придбаний автомобіль буде знаходитись на балансі КНП «Третя Черкаська Міська Лікарня ШМД» та буде використовуватись виключно для транспортування хворих, які лікуються в нашому закладі. Беручи до уваги, що наша лікарня державна та фінансується міським бюджетом – це інвестиція в покращення обслуговування жителів Черкас. Наш заклад лікує близько 21 тисячу пацієнтів на рік. Ми активно змінюємося та удосконалюємося і просимо про допомогу для продовження змін у лікарні. Сьогодні ми маємо автомобіль «Волга», який постійно на ремонті і його не можливо використовувати для перевезення «лежачих» пацієнтів. Найбільша міська лікарня повинна мати власний автомобіль швидкої допомоги, — зазначає Ігор Гайда.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить