Лісівники передали Черкаській обласній лікарні безконтактні термометри

DSC_0074
besplatka_728_90_ukr

Лісівники Черкащини передали 180 безконтактних термометрів Черкаській обласній лікарні, яка розподілить їх, відповідно  потреб, по підрозділам.

«Лісівники Черкащини роблять свій внесок у боротьбу з коронавірусом. Окрім безконтактних термометрів, ми вже проплатили кошти за 1000 захисних костюмів «Анти-СНІД». Їх вже виготовляють і найближчим часом ці важливі засоби індивідуального захисту передамо медикам. Я вважаю, це добра справа, і зараз саме той час, коли всі мають об’єднувати зусилля для подолання COVID-19», – зазначив головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко.

DSC_0087

Щиру подяку за допомогу медичним працівникам висловив головний лікар Черкаської обласної лікарні Олександр Дудник.

«Допомога, що сьогодні прибула у вигляді безконтактних термометрів, дуже потрібна медикам, щоб здійснювати свою місію при виявленні та лікуванні хворих  від коронавірусної інфекції. Через цю велику біду, яка трапилася  в усьому світі, яка зараз є і в Україні, ми бачимо, як громадськість в найскладніші часи для медицини, для держави може згуртуватися і продемонструвати найкращі якості меценатства для збереження здоров’я населення», – наголосив Олександр Дудник.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

First1

Можливо Вас зацікавить