М’язи, сила, витривалість або як змагалися силовики області

P1170105
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні у Черкасах вперше проходить Чемпіонат Черкаської області з жиму штанги лежачи та багатоповторного жиму лежачи серед силових відомств Черкащини. Головною ідеєю проведення таких змагань стала популяризація спорту серед населення.

Участь у змаганнях приймають близко 50 учасників, зокрема, представники Головного управління національної поліції у Черкаській області, Патрульної поліції, поліції охорони, Оршанецького навчального центру та інших силових відомств.

P1170109

Особливістю такого заходу, як зауважує Олександр Рожило, старший інспектор з професійної підготовки Управління патрульної поліції в Черкасах, полягає в залученні всіх силовиків області до такого виду спорту.

- Усі учасники, у різних вагових категоріях (75 кг, 90 кг і вище 90 кг), зможуть проявити себе у таких змаганнях: багатоповторний жим та жим лежачи, зокрема, матимуть можливість прожати на максимум один раз максимальну вагу, а також буде багатоповторний жим 55 або 100 кілограмів на кількість разів, — про це розповів  Олександр Малюк, працівник Управління патрульної поліції Черкас.

Проявити себе та набратися досвіду — із такою метою прийшов на змагання Ігор.

- Цікаво подивитися на інших учасників. Я не професійний спортсмен. Хочу подивитися на тих, хто професійно займається цим видом спорту та набратися досвіду, — зазначає учасник змагань.

P1170130

Такого роду змагання в області проходять вперше, але організатори, розповідаючи про подальші плани, зазначають, що хочуть вийти і на Всеукраїнський рівень.

- Головною метою таких змагань є популяризація спорту серед населення. Ідея сворення є нашою власною: самі придумали, самі реалізували, самі проводимо. На наступний рік ми хочемо піднятися ще вище, тобто вийти на рівень Всеукраїнський, — наголосив командир батальйону Патрульної поліції Черкас Ярослав Курбаков.

P1170145

P1170148

P1170107

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить