Майже 40 ОСББ міста досі не можуть розпочати нормально функціонувати

osbb
besplatka_728_90_ukr

39 ОСББ міста досі не можуть розпочати нормальне функціонування. Йдеться про ті об’єднання співвласників будинків, які були утворені навесні 2019 року, однак досі не можуть розірвати угоди із управлінською компанією «Нова якість». Унаслідок цього у них виникла вже заборгованість за електроенергію, перед КП «Черкасиліфт», оскільки ці обслуговуючі підприємства не можуть з ними укласти договори. Передає з місця події кореспондент «ВмЧЕрпно».

Читайте також: Новостворене ОСББ у Черкасах ніяк не може розпочати свою господарську діяльність через конфлікт із «Новою якістю»

На останній сесії міської ради було укладено додатково угоду, яка була підписана нами і міським головою, і передана у компанію «Нова якість». Наразі ця угода ними не підписана і є неофіційна відповідь, що вони цю угоду не підписуватимуть, — відзначила представниця від ОСББ міста Тетяна Іванюк.

- Черкаський РЕМ не підписує нам договори. По деяким ОСББ вже йде заборгованість 3 місяці. Вони нас попереджають, що відключатимуть електроенергію. Так само не приймають наші договори і на КП «Черкасиліфт», — повідомила пані Тетяна.

82430263_1529817777171604_487111194730037248_n

- Я так розумію, що цим питанням мали б уже займатися правоохоронні органи. Якщо люди надали документи, то ці управлінські компанії мали б їх відпускати. Раніше таких проблем не було. Зараз же близько сорока ОСББ не можуть почати нормально працювати, — висловив свою думку депутат Олександр Згіблов.

First1

Можливо Вас зацікавить