«Моя мрія – щоб все місто Черкаси було зоною комфорту»: Віктор Євпак у студії «Вичерпно» (відео)

Безымянный
besplatka_728_90_ukr

Громадський діяч, бізнесмен Віктор Євпак подався у політику. Він є лідером черкаської команди партії «ДемАльянс». Чому вирішив піти у політику та навіть більше — стати міським головою міста Черкаси, Віктор Євпак розповів у студії «Вичерпно».

- Після 8 років громадської та філантропічної діяльності я та моя команда побачили, що деякі процеси та зміни неможливі без впливу на політичне і державницьке становище у Черкасах, тому я прийняв для себе важке рішення змінювати те середовище, яке є у черкаському політикумі, — розповів Віктор Євпак.

Молодий політик відзначив, що наразі він та його команда розпочали навчання у Школі мерів.

- Школа мерів дуже важлива для мене, адже допомагає розуміти, як технічно працює та внутрішня кухня міста, на яку я, як громадянин, хочу впливати. Це дуже класна «прокачка» для мене і для моєї команди. Я вірю, що справжні зміни прийдуть тоді, коли прийде не нова людина, а нові люди, — сказав політик.

Віктор не приховує, що має амбіції стати міським головою Черкас:

- Я не приховую те, що маю місію служити цьому місту. Тому я тут. Я можу спокійно жити в іншому місті, в іншій країні, можу потягнути це фінансово і юридично, але я хочу жити тут. Якщо я не буду міським головою, я буду кимось іншим, але моє бажання служити однозначно є, і при цьому в мене немає інших мотивів. Моя мрія – щоб все місто Черкаси було зоною мого комфорту і зоною комфорту багатьох людей. Тому ми через багато проектів у різних сферах із молоддю, літніми людьми, людьми з інвалідністю, з бізнесом намагаємося робити Черкаси цікавим містом для життя, де б хотілося жити і не виїжджати з нього.

Детальніше розмова з Віктором Євпаком у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить