Мені імпонує, що лідером політичної партії ВО «Батьківщина» є жінка-політик, — кандидат у депутати

vo batkivshunajpg
besplatka_728_90_ukr

На черкаському міському окрузі №9, як і по всьому місту, назбиралося чимало проблем. Це і ремонт покрівель у багатоповерхівках, і стан доріг, і освітлення вулиць, незадовільна робота комунальних служб, занедбаний стан прибудинкових територій, безпідставне завищення комунальних тарифів тощо. Усі ці проблеми на окрузі збирається вирішувати громадська активістка Тетяна Краснова. Вона впевнена, що міські проблеми можна вирішити силами депутатського корпусу Черкаської міської ради.

- Аби вирішити проблеми Черкас необхідно змусити чиновників міської ради, які отримують зарплатню за рахунок громади, виконувати свої обов’язки вчасно, прозоро та ефективно, – наголошує Тетяна Краснова. – Необхідно забезпечити дотримання чиновниками на місцях законів України, а не миритися з їхніми діями, які ідуть в розріз чинного законодавства.

Тетяна Краснова іде в депутати, аби вирішувати конкретні проблеми свого улюбленого міста, в якому вона народилася. Вона знає, які проблеми турбують мешканців і знає як їх вирішити.

- Я маю досвід вирішувати проблеми громади, бо сама пройшла через цей шлях, – переконує Тетяна Краснова. – Маю бажання зробити життя черкасців кращим. Я нікому не дозволю безбожно грабувати своє місто.

Окремі проблеми округу, за яким балотується Тетяна Краснова, не вирішуються роками.

- Виборці мого округу наголошують на проблемі встановлення світлофору по вул. Смілянській, в районі зупинки вантажного порту, – переймається Тетяна Краснова. – Незважаючи на те, що там є пішохідна доріжка, водії не зупиняються, щоб пропустити пішоходів. Один з водіїв побив жінку з дитиною, яка переходила вулицю і зробила йому зауваження! Планую винести це питання на сесію міської ради.

KrasnovaТетяна Краснова впевнено іде на вибори за підтримки політичної партії «Батьківщина». Вона переконана, що лише ця політична сила може змінити життя в країні на краще.

- Сьогодні «Батьківщина» – це єдина партія, яка має 16-річну історію. І цей досвід є не тільки досвідом партійного будівництва, але і досвідом великої боротьби за демократичну, дійсно європейську Україну. Мені імпонує, що лідером політичної партії ВО «Батьківщина» є жінка, жінка-політик, жінка-борець. Я впевнена, що лише жінка може навести лад у владі, у країні. Подивіться, навіть історично склалося так, що українська жінка завжди наводила лад у сім’ї, у господарстві. На мою, думку Ю.Тимошенко є чи не єдиним політиком, яка спроможна змінити систему влади в нашій країні, як того вимагав Майдан. Жінки повинні іти у владу. Про це на нараді заявила і Ю.Тимошенко. Я переконана, аби Юлія Володимирівна була Президентом такого, як нині діється в Україні, точно б не було. Лише вона говорить правду про злочинні схеми в нарахуваннях нових тарифів на газ для населення, про корупцію у владі. Згадайте, вона перша заговорила про професійну армію. Аби її пропозиція була втілена тоді, сьогодні б ми не мали таких втрат у зоні АТО. А можливо і війни б не було.

First1

Можливо Вас зацікавить