«Мені начхати на свій особистий рейтинг», — Анатолій Бондаренко у студії «Вичерпно» (ВІДЕО)

bondarenko
besplatka_728_90_ukr

Вручені підозри, заблокована робота Черкаської міської ради та інші перипетії, які відбуваються наразі в місті, мають неабияк підірвати особистий рейтинг міського голови Анатолія Бондаренка. Але як він розповів у студії «Вичерпно», його це не цікавить.

- Мене не цікавить мій особистий рейтинг. Мене цікавить результат моєї роботи, — відзначив Анатолій Васильович. — А що стосується того, що відбувається у місті, я вважаю, що треба відправити на курорти товариша Радуцького (депутат міськради — ред.) та товариша Бородая (черкаський підприємець — ред.), тому що ті всі опозиційні групи, які є в міськраді, просто набридли.

Однак, Анатолій Бондаренко розповів, що готовий сісти за стіл перемовин із усіма депутатами, окрім Олександра Радуцького.

«Вони готові приходити, домовлятися… Я їм чітко сказав: хочете посад  — приходьте, я вам дам посади, тільки покажіть результати роботи на них. Переговори, я вважаю, треба провести у 206 кабінеті – публічно, чітко підписати угоди і поїхати. Однак з цими двома людьми (Олександром Радуцьким та Андрієм Бородаєм — ред.) я не сяду за стіл переговорів, з іншими депутатами – будь ласка», — сказав міський голова.

«Якщо вона не зрозуміє, то будемо проводити якісь дії», — Бондаренко про звільнення Джуган

Міський голова Черкас не може дати гарантії, що місто взимку вчасно прибиратимуть від снігу

Про кадрові зміни  у Черкаській міській раді, непорозуміння міського голови із прокурором області та інше детальніше у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить