«Давно не користувався скайпом»: новообраний депутат міськради потрапив у курйозну ситуацію (ВІДЕО)

99DA0963-185D-4DD9-B1E4-3B321AB3FB8B
besplatka_728_90_ukr

Неприємним казусом завершилася відеоконференція по обговоренню тарифів Черкаської ТЕЦ для новообраного депутата Черкаської міської ради від партії «Слуга народу» Юрія Котолупа. Він, не покинувши бесіди. отримав телефонний дзвінок та мав розмову нібито з головою Черкаської обласної державної адміністрації Сергієм Сергійчуком. Відео розмови виклала на своїй сторінці у «Фейсбуці» пресслужба Черкаської ТЕЦ.

Вони зробили припущення, що телефонував саме очільник області, з контексту розмови: «молодец там Ваш зам, кстати выступал правильно…». Серед учасників відкритого обговорення була зареєстрована тільки одна людина з названим статусом — Гусак Віктор Григорович – заступник голови Черкаської ОДА, який дійсно долучався до обговорення з низкою питань та коментарів, пишуть представники теплопостачально підприємства.

У зафіксованій на відео телефонній розмові посадовець та депутат обговорювали проведену онлайн-нараду та подальші дії: «сейчас мы будем позовы готовить, но тут надо как бы машина чтобы включалась», «я говорю, что без машины государственной вряд ли их сдвинуть», «теперь еще больше желание порвать их».

«Ця телефонна розмова прямо свідчить на те, що всі безпідставні звинувачення, які лунали та лунають на адресу Черкаської ТЕЦ від новообраного депутата Юрія Котолупа та голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука є нічим іншим, як заздалегідь спланованою у власних інтересах акцією», — зазначають у Черкаській ТЕЦ.

Сам Юрій Котолуп у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» зазначив, що йому прикро, що так сталося:

«Давно я не користувався скайпом і не на ту кнопку просто натиснув. Але я нічого недоречного там не сказав. Так, мені соромно, бо це була приватна розмова і я був без краватки», — сказав Котолуп.

Нагадаємо, Сергійчук звинувачував ТЕЦ у завищеній вартості вугілля в тарифі в розмірі 115 доларів за тонну, при тому, що офіційна ціна лише 60$. Також він критикував тариф, діяльність ТЕЦ та звинувачував власників підприємства, що орендують комплекс. До того ж він закликав до розриву договору оренди теплоелектроцентралі та звертався до всіх правоохоронних органів міста Черкаси щодо перевірки діяльності Черкаської ТЕЦ. При тому, що, як відзначають на підприємстві, тариф Черкаської ТЕЦ фактично на 20% нижчий за тариф КП «Черкаситеплокомуненрго» та один з найнижчих в Україні.

First1

Можливо Вас зацікавить