Ми допомагаємо тим, хто дійсно цього потребує, — благодійний фонд «Деликат»

DSC06192
besplatka_728_90_ukr

Уже традиційно раз на місяць благодійний фонд «Деликат» розподіляє зібрану  допомогу між людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Переважно це люди, які мають серйозні захворювання, або ж пенсіонери в скруті.

Цього місяця зібрані в скриньках кошти розподілили між 10 людьми.

- Цього місяця вдалося зібрати близько 27 тисяч гривень. Це разом із продажем наклейок. На жаль, сума менша, ніж зазвичай. Можливо, зменшення пожертв пов’язано зі становищем в країні, чи з якимсь людським фактором, але ось така об’єктива ситуація по зібраних у скриньках коштах, — розповів голова благодійного фонду «Деликат» Денис Буря, відзначивши, що з 1 грудня стартує продаж новорічних наклеєк, всі кошти від продажу яких так само підуть на благодійність.

Олександру Красюку 16 років, після щеплення йому поставили діагноз «епілепсія», а  неправильне призначення протисудомних препаратів призвело до його майже повного знерухомлення.

- Останні три роки він вчиться вдома, у 2015-2016 роках мій син був у дуже важкому стані. Зараз потроху функції організму відновлюються, він може ходити, вчиться хоч якось. Зараз він активно росте і нам потрібно ще лікувати сколіоз, а це ще додаткові кошти на масажиста, один курс коштує 1,5 тисячі гривень, а скільки їх буде треба то хто зна. До того ж після призначення дуже сильного антибіотика у Саші не працює належним чином шлунково-кишковий тракт, тому дуже багато грошей йде на ліки, — розповіла мама Олександра Ніна, відзначивши, що до БФ «Деликат» вона звертається вже вдруге та додала, що це єдиний фонд, від якого їхня родина отримала реальну підтримку.

DSC06194

Віталій Мяловський, який має 1-у групу інвалідності, готується до 5-ї операції. Має пухлину головного мозку. Наразі, відзначає чоловік, елементарно потрібні кошти на МРТ, яка коштує 4,5 тис. грн. Грошей наразі вже зовсім немає, тож радий будь-якій підтримці.

DSC06203

Вже використали всі ресурси, продали все, що можна було продати в сім’ї Олени Коцар. Наразі ж жінка, яка має два страшні недуги — гепатит С та 8 пухлин у легенях — намагається зібрати кошти на лікування гепатиту, лише після цього можна буде приступити до оперування.

- Спочатку допомагали друзі, продали все, що тільки можна було, — розповідає жінка. — Потім побачила, що збирають допомогу, вирішила звернутися. Дуже страшно, коли опиняєшся в такій ситуації.

DSC06189

Щоб зібрати якомога більше коштів, у благодійному фонді організовують й інші заходи, відзначає засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій:

«14 грудня ми проведемо благодійний аукціон по збору коштів для трьох хворих діток, яким терміново необхідні значні суми коштів, від яких залежить їхнє подальше життя. Ці діти потребують негайного оперативного втручання».

Імена дітей, а також уся інша інформація, будуть вже в понеділок оприлюднені на сторінці аукціону у «Фейсбуці». На цьому аукціоні будуть розігруватися лоти від відомих людей України, зокрема Наді Дорофєєвої та Олександра Усика. Імена інших зірок будуть поступово оприлюднюватися на офіційній сторінці аукціону. Всі зібрані кошти будуть розподілені між дітьми.

- Ми завжди відкриті, — зауважив співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик, - тому якщо хтось хоче допомогти, або комусь потрібна допомога — будь ласка звертайтеся. Можна зателефонувати на номер нашої гарячої лінії — 0960330505 і розповісти про свою життєву ситуацію. На жаль, дуже часто ми не можемо відразу допомогти зібрати усю необхідну суму, однак все, що люди кидають у скриньки, ми віддаємо тим, хто дійсно цього потребує. 

Нагадаємо, скриньки, в які збирають благодійну допомгу, розташовані по всій мережі магазинів «Деликат» в містах Черкаси та Сміла, а також у магазинах партнерів.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить