«Ми граємо в ці ігри, де на кону стоїть здоров’я людей», — в ОДА знову говорили про відсутність тепла в домівках смілян

koordynacijna
престо 728_90

В області тільки в двох містах є ще певні проблеми із входом в опалювальний сезон — це місто Сміла і Чигирин. Про це говорили на ранковій координаційні нараді в ОДА.

По Чигирину продовжуються роботи по переведенню будинків на індивідуальне опалення, там не опалюється ще 42 будинки, у 21 квартирі наразі ніхто не проживає.

Але найбільші проблеми — це вже, традиційно, в місті Сміла. Оскільки КП «Смілатеплокомуненерго» не було готове до подачі опалення, то тепло в домівки подавали ТОВ «Сміла Енергоінвест».

Читайте також. Опалювальний сезон у Смілі не розпочато. «Сміла Енергоінвест» звернелося за допомогою до міністра ЖКГ

За інформацію, яку під час наради надав Сергій Демиденко, директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ на сьогоднішній ранок 5 котелень вже готові до роботи. Це ті котельні, які обслуговують лікарні, поліклініки і дві котельні, які опалюють школи та садочки. Інші дві котельні повинні бути запущені сьогодні до вечора або максимум до завтра.

- Підприємство вимагає оплати, щоб отримати ліміти на газ. Сьогодні це питання вирішуватиметься між міською владою та «Сміла Енергоінвестом», — сказав Демиденко.

Тепло в Смілі буде терміном до двох днів, за умови усунення ще існуючих поривів на котельнях та отримання лімітів на газ, наголосив Сергій Миколайович.

Представник же Сміли заявив, що у «Сміла Енергоінвесту» поки що немає номінацій на газ. А от сміляни за тепло у минулому опалювальному періоді заплатили.

Як відомо, смілянська влада мала багато претензій до теплопостачального підприємства і збиралася розірвати з ним договір.

- Ви дали своїх людей для перевірки фінансової діяльності ТОВ «Сміла Енергоінвест»? — запитав заступник голови — керівник апарату ОДА Сергій Овчаренко у представника Сміли. — А я вам скажу, не дали. У бюджетної сфери у підприємства були ліміти, а от нас в першу чергу цікавлять ліміти для житлового фонду. Ми вам з квітня писали алгоритми дій, якби ви їх виконали, Сміла була б з теплом.

На тому, що влада Сміли збиралася розірвати договір із ТОВ «Сміла Енергоінвест» і зробити теплопостачальним підприємством в місті комунальне, однак, так і не довела справу до кінця, наголосив очільник області Юрій Ткаченко. 

- Сміла готувала комунальне підприємство, щоб розірвати стосунки із «Сміла Енергоінвестом», однак на сьогоднішній день не виконана низка вимог перед «Черкасигазом», щоб розпочати опалювальний сезон. Всі рекомендації від ОДА були чітко надані. Але приходить черговий опалювальний сезон і ми всі починаємо бігати, залучати нардепів, щоб підключити місто Смілу до тепла. Ми граємо в ці ігри, де на кону стоїть здоров’я людей. Є проблеми із «Сміла Енергоінвестом», то подавайте в правоохоронні органи, але не в самому кінці. Тому я просив би сьогодні-завтра дати чітку інформацію по дотриманню номінацій, чи буде подача газу. Щоб ми сьогодні зрозуміли, які у нас конкретні проблеми, — зауважив Юрій Олегович.

Наприкінці наради він зауважив, що були питання по входженню в опалювальний сезон і в Черкасах та попросив поінформувати, яка наразі ситуація.

- Із 718 житлових будинків на 717 подане тепло, тільки у будинку на Пацаєва немає, але там питання вирішується, сьогодні вже, можливо, буде. В усіх 15 закладах охорони здоров’я є тепло. Щодо освітніх, то тільки 7 школа без тепла, — розповів секретар міськради Олександр Радуцький.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить