«Ми не мали можливості платити», — Сергій Кудактін про заборгованість за розміщення рекламних щитів (ВІДЕО)

kudaktin
престо 728_90_ранкова кава

Нещодавно гостем студії «ВиЧЕрпно» став черкаський підприємець, екс-депутат  міськради Сергій Кудактін.

Під час розмови він розповів, як йому живеться без депутатського мандата, чому він погодився очолити пропрезидентську політичну силу на Черкащині, про вибори в об’єднаних громадах та інше.

Зокрема, порушили й питання стосовно його рекламних бордів. Як відомо, нещодавно члени виконкому зобов’язали департамент архітектури продовжити термін дії договорів до 2018 року.

- Якщо проаналізувати з 2010-2014 роки і подивитися на адреси рекламних конструкцій та кому вони надавалися, то, наприклад, у 389 випадках це були київські агентства, а черкаських було лише 35, — розповів Кудактін. — А з 2014 по 2017 — 200 проти 15. Є багато нових членів виконкому, які прийшли після нових виборів, і вони просто не знають цієї ситуації. Невже наші рекламні агентства не хочуть працювати? Саме через це й почалися судові тяганини. Нам незаконно відмовили і ми звернулися до суду.

За словами Кудактіна, упущенням було те, що всю увагу він тоді звернув на юридичну сторону і пропустив той момент, коли хтось десь висловив думку, що ці борди незаконні. Тому багато хто  з членів виконкому не хотів узаконювати їх.

- Я не сприймаю це як перемогу, перемога була в 2014 році, коли ми все довели в судовому порядку, — каже бізнесмен. — Відмову у продовженні договорів тоді визнали неправомірною.

З приводу чи заборгувало підприємство за ці роки якісь кошти місту, Кудактін зауважив, що жодної копійки бюджету вони не заборгували.

- Всі ці роки ми билися в судах, щоб нам дали можливість сплачувати кошти до бюджету. Заборгованість — це коли є нарахування, а  ми за них не відповідаємо. Ми не мали можливості платити. Що ми маємо писати в платіжному дорученні, що це спонсорська чи благодійна допомога? А коли переказуєте гроші, маєте ж написати на підставі чого перераховуєте їх. Якщо ж є неправомірні дії чиновників, можливо вони мають за це відповісти?

Детальніше про це та багато іншого у нашому відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить