«Ми не за кількість випитого, ми – за якість», — у «111 Сlub» пропагують культуру вживання коктейлів*

DSC_0733 copy
start-728x90-animated

У самому центрі міста ховається заклад, який по праву можна назвати першокласним баром, клубом і рестораном водночас — неабиякий, зухвалий, творчий і сучасний проект, насичений культурними і гастрономічними новинками.

Кухня у «111 Club» яскрава і змістовна, але при цьому дуже проста і зрозуміла, на кожен день. «Шефує» та творить гастрономічні дива молодий та талановитий Олександр Дахно. Проте зараз мова не про це.

Бар — окрема гордість закладу, місце, де з несподіваних компонентів створюються яскраві та неординарні коктейлі, заради яких хочеться приходити сюди знову і знову.

Левову частку меню займає бар, основною частиною якого є класичні коктейлі, рецептура яких народилася декілька сотень років тому, присутні й твісти і авторські коктейлі. На сьогоднішній день в «111 Club» готують близько 80 коктейлів і з кожним новим днем їх кількість росте.

DSC_0652 copy

Якщо згадати минуле, культура вживання коктейлів існує близько ста років, хоча самому ремеслу близько 150 років. Перші бари з’явились в часи «золотої лихоманки», в США (кінець XIX ст. – початок ХХ ст.), саме з того часу трапляються перші згадки про вживання змішаних напоїв-коктейлів. Найпопулярніші дійшли до наших часів, і створили групу класичних коктейлів. Кожен з них має свою історію приготування, подію чи відому особистість, пов’язану коктейлем.

Одним із найяскравіших прихильників коктейлів був Ернест Хемінгуей. Відголоски про його любов до коктейлів згадують на Карибських островах, у США, Італії, Франції. Один із улюблених коктейлів відомого письменника – Nigronі\Нігроні\, похідним від нього є коктейль Boulevardier\Бульвардьє\. Саме цей відомий американський письменник був першою людиною, яка відкрила бартендерам рецептуру цього коктейлю для французького генерала Паскаля-Олівьє графа де Нігроні. Привіз він його із Італії. Цей класичний коктейль наразі є базою для багатьох інших коктейлів.

DSC_0668 copy

Культура вживання напоїв характеризується різними деталями. Наприклад, деякі коктейлі потрібно пити без соломинки, так як гарніри до певних видів коктейлів дають аромат цим напоям і тим самим немає змоги насолодитися в повній мірі смаком.

Однією з важливих деталей  «111 Club» є те, що для напоїв спеціально морозять лід при мінус 18 градусах. Він дуже швидко охолоджує напій, при цьому коктейль максимально довго зберігає концентрацію смаку і потрібну температуру.

DSC_0652 copy

Коли ви відпочиваєте за барною стійкою, бармен повністю віддається своїй роботі та відповідає за ваш стан після вживання напоїв. У процесі він контролює вживання алкоголю, знає, який напій запропонувати наступним, повторить той самий напій чи модифікує його, а можливо запропонує інший.

- Люди часто вважають, що якщо вони питимуть різні намішані напої, то в них на ранок болітиме голова. Але якщо алкоголь неякісний, то звісно, що болітиме. Тому краще звертатися до професійних закладів. У нас немає неякісного алкоголю, «контрабасу», «контрафакту». Ми — за якість напою і взагалі проти кількості випитого, — говорить шеф-бармен «111 Club», переможець FlairBartenders «ZClubFlairCup 2017», переможець і фіналіст низки інших чемпіонатів та конкурсів Максим Зубенко.

Весь алкоголь у закладі високої якості. У вільний час бармен із задоволенням може розповісти клієнтам про алкоголь, пояснити, чим, наприклад, один вид віскі відрізняється від іншого як у ціні, так і в якості, та провести бажаючим порівняльну дегустацію.

 «111 Club» є місцем паломництва любителів якісного відпочинку в місті Черкаси.

Заклад працює з понеділка по неділю з 18.00 год.

Замовити столик можна за номером 068-42-24-111.

Адреса: вулиця Хрещатик, 225.

На правах реклами*

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить