«Ми перевершили самих себе»: на фестивалі «Summer Сhallenge» назбирали 95 тисяч гривень

20180607_101525
besplatka_728_90_ukr

Минулої суботи у Черкасах вражав креативністю фестиваль тімбілдінгу «Summer Сhallenge 2018″. Він поєднав у собі активний відпочинок, навчання та благодійність, що уособлювало бажання досягати нових вершин та ставати кращим.

Цього року над фестивалем тімбілдінгу працювала колосальна кількість людей — приблизно 450 осіб. Вони були задіяні у якості партнерів, волонтерів, консультантів, фотографів, відеографів тощо.

У рамках Summer Сhallenge вперше у Черкасах відбувся екстремальний забіг. Випробувати себе на міцність вирішили 320 осіб. Це 33 бізнес-команди, 17 дитячих бізнес-команд, майже 60 черкащан, які брали участь в індивідуальних забігах, іменинник, якому виповнилося 57 років, декілька людей з інвалідністю, 13-річний хлопець, який долучився до дорослого забігу, учасники та ветерани АТО з Черкас та Умані.

Як брали участь АТОвці в екстремальному забігу, читайте у нашому матеріалі.

До забігу долучився й співорганізатор фестивалю Віталій Андрієць, який власноруч та за допомогою волонтерів будував трасу для естремального забігу. Віталій розповів, що в останній момент вирішив бігти разом зі всіма.

- Для мене це було дуже складно, тому що я не готувався до забігу. Останні два місяці я складав трасу, але не бігав. У перші 4 хвилини я зрозумів, що буде дуже складно. Але я радий тому, що зміг пройти цю трасу до кінця і подолати всі перешкоди, — сказав Віталій.

Переможцями у забігу стала команда ТОВ «Юрія-Фарм». Команда черкаської поліції зайняла 6 місце. Представник УПП у Черкаській області Дмитро Семенченко розповів, що вони були налаштовані на перемогу, однак суперники виявилися більш підготовленими.

- Завдяки цьому забігу ми сформували єдину команду нашого міста. Коли бігли, ми допомагали один одному. Та ж команда «Юрія-Фарм» допомагала патрульній поліції, вони казали «народ разом із поліцією». Ми навіть деякі етапи не могли відразу пройти, тому що не могли вирішити, хто перший проходитиме. Ми пропускали «Юрія-Фарм», вони ж пропускали нас, — розповів Дмитро.

20180607_101503

Також у рамках фестивалю відбулася ще одна подія — форум Open.biz, на якому підприємці могли послухати 11 спікерів.

- Квитки продалися ще до початку форуму. Це показник нової культури нашого міста, адже підприємці прийшли на таку подію не через те, що їх дуже попросили прийти, а вони самі виявили бажання отримати нові знання, — сказав директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік.

Вікторія Феофілова, яка курувала тими локаціями форуму, де черкащани лише мріяли та планували відкрити власну справу, розповіла, що дехто з учасників форуму пробув на ньому від початку до кінця. Спікери надали практичну інформацію для початківців, щоб стимулювати їх розвиватися. Інформації було дуже багато. Вікторія розповіла, що учасники форуму по-новому відкрили для себе рідне місто, адже були під враженнями від нових знайомств та знань.

Форум тривав увесь день — з 10:00 до 18:00 год. Такий захід пройшов у Черкасах вперше.

Щоб фестиваль став корисним у всіх аспектах, організатори зробили його благодійним.

- Вартість необхідного обладнання, яке потрібно було закупити для неонатального центру, становила 80 тисяч гривень. Завдяки екстремальним забігам та форуму Open.biz ми зібрали 70 755 гривень. Вчора до нас зателефонували меценати і сказали, що докладуть іще майже 25 тисяч гривень. Таким чином ми перевершили самих себе і Черкаси завдяки фестивалю Summer Сhallenge змогли зібрати 95 350 тисяч гривень, — сказала організаторка фестивалю Ольга Касьянова.

First1

Можливо Вас зацікавить