«Ми поговорили про рівень злочинності у місті», — заступник голови Черкаської ОДА про спілкування з Лютим за зачиненими дверима

besplatka_728_90_ukr

Заступник голови Черкаської ОДА-керівник апарату Сергій Овчаренко розповів, про що він спілкувався з Валерієм Лютим у власному кабінеті.

- Я поспілкувався з ним, можливим керівником поліції в області, почув його думку перш за все про ті події, які розвиваються. Ми проговорили рівень злочинності у місті. Я йому задавав запитання виключно по росту злочинності. Не більше, не менше.

На запитання активістів, як Лютий збирається вирішувати нагнітаючу ситуацію в місті стосовно його призначення головним поліціянтом області, Сергій Овчаренко відповів:

- Він сказав, що подумає і прийме це рішення сам. Я його не спонукав ні до одного, ні до іншого. Я запитав його: «Чи будете ви працювати в такому самому «ключі», з тією громадськістю, яка зараз представлена?». Він сказав: «Так, я буду працювати».

Таку саму відповідь він надав і журналістам трохи раніше — у приймальні голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, що готовий працювати головним поліцейським в Черкаській області:

- Я готовий працювати там, де вважає доцільним Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція України. Мене відрядили до Кривого Рогу, я працюю у Кривому Розі, мене відрядили до Дніпропетровська, я працюю у Дніпропетровську. Я людина в погонах. Куди мене відрядили, я там повинен нести службу якісно.

lyutij2

Крім цього, Валерій Лютий вважає, що «ця група активістів не може висловлювати думку стовідсотково думку всієї територіальної громади».

Читайте також: «До Лютого дзвонили з МВС, поки він у був у приймальні голови ОДА«

Активісти ж запевняють, що не відступляться та не дозволять, щоб одіозний поліціянт працював керівником ГУ НП у Черкаській області.

Нагадаємо, що наказ про призначення Лютого на Черкащині є. Про це заявив спікер МВС.

First1

Можливо Вас зацікавить