«Ми розпочинаємо процедуру імпічменту президента», — Тимошенко з трибуни Верховної Ради

4b9017ea3c7d53b169d4f2083d363d19
besplatka_728_90_ukr

У зв’язку з оприлюдненим журналістським розслідуванням про махінації під час проведення закупівель для армії, лідер партії «ВО «Батьківщина», кандидат на пост президента України Юлія Тимошенко заявила про намір почати процедуру імпічменту для діючого Президента України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це вона заявила з трибуни парламенту на пленарному засіданні у вівторок.

- Ми оголошуємо, що разом з іншими фракціями, які підтримають, ми розпочинаємо процедуру імпічменту президента, — сказала Тимошенко.

Юлія Тимошенко обурена діями чиновників із близького оточення Президента. Каже, що журналістське розслідування програми Bihus.Info показало як нинішнє керівництво країни «торгує на крові».

- Вчора випустили великий і доказовий матеріал, який показує, як через «Ленінську кузню», підконтрольну президентові, завозили контрабандою запчастини з РФ — країни-агресора. З відкатами і обвалом грошей за цінами у два і чотири рази дорожче, ніж навіть вони купували. І ці поламані запчастини постачали на українські оборонні заводи, використовували для нашої української техніки, чим підривали обороноздатність нашої армії і санкції проти РФ. Найголовніше — на чолі цієї піраміди стояв президент України. Разом з ним — пан Гладковський, який очолює «Укроборонпром», і його син, друзі сина», — нагадала вона.

Лідер «Батьківщини» вважає, що коли президент говорить про патріотизм,то за її словами, — це фейк

- Ми вважаємо, що це підпадає під ст.111 Кримінального кодексу України — це «державна зрада», яка навмисне скоєна громадянином України для підриву суверенітету, територіальної цілісності та обороноздатності України. По суті, це сприяння ворогові в процесі знищення армії. Це підсудна справа, — зазначила вона.

Зазначимо, що раніше Юлія Тимошенко вже заявляла про наміри внести до парламенту після виборів проект закону про імпічмент президента, адже відповідний закон не можуть ухвалити в Україні із 1996 року.

First1

Можливо Вас зацікавить