«Ми вміємо освоювати, але не вміємо здавати в експлуатацію об’єкти», — Роман Боднар (ВІДЕО)

"Ми вміємо освоювати, але не вміємо здавати в експлуатацію об'єкти", - Роман Боднар (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

У межах програми «Велике будівництво» у цьому році у Черкаській області заплановано провести капітальні ремонти 5 шкіл, одного стадіону, 8 приймальних відділень лікарень, провести реконструкцію однієї школи і одного стадіону та збудувати три стадіони.

Також будуть проведені поточні середні ремонти автомобільних доріг місцевого значення загальною протяжністю 100 км, капітальний ремонт доріг місцевого значення загальною протяжність 40 км, буде забезпечена проїзність за рахунок експлуатаційного утримання 2 тис. км доріг. Окрім того, буде проведена реконструкція, капітальний, поточний і середній ремонт 125 км доріг державного значення.

- Дуже важливо в процесі реалізації програми швидко і оперативно взаємодіяти. Це стосується, перш за все, і проведення тендерів. По-друге, повинен бути контроль за виконанням робіт. Ми вміємо освоювати (кошти — ред.), але не вміємо здавати в експлуатацію об’єкти. Це наша велика проблема. Щоб ми не втрапили в ситуацію, що кудись щось витратили, щось збудували, але не розуміємо, що ми збудували, я просив би підключатися і місцеве самоврядування, щоб ми щомісячно аналізували хід виконання будівельних робіт, — відзначив на сьогоднішньому засіданні колегії голова Черкаської ОДА Роман Боднар. 

За інформацією керівника департаменту будівництва ОДА Романа Бохіна, серед усіх об’єктів, де замовником виступає департамент, оголошені тендери і підписані договори, за винятком двох об’єктів — у Жашкові і Золотоноші. Активну фазу роботи на об’єктах планують розпочати з липня.

Відзначимо, програма «Велике будівництво» фінансується з державного бюджету чи з фонду регіонального розвитку, а також за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів.

Детальніше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить