«Ми зараз вибираємо — бути вільній Україні чи ні», — лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко у Черкасах

56913282_2179965135431000_6560805339141242880_n
besplatka_728_90_ukr

Якщо ми хочем мати вільну Україну – то повинні стати на бік Порошенка, незалежно від того – подобається він нам чи ні. З таким меседжем до Черкас приїхав Сергій Фоменко, український співак, лідер гурту «Мандри».

За новітню історію української незалежності вперше відбулися вибори без фальсифікацій та застосування адмінресурсу, відзначив на початку зустрічі пан Сергій. Ще одна новація цих виборів – українці зіткнулися із застосуванням певної технології, коли до виборів доводять віртуального кандидата. Україна з таким зіткнулася вперше, однак загалом ця технологія не нова, її вже протестували в 2013 році в Естонії.

– Молоді естонські люди з театру NO99 вирішили провести експеримент і показати, як в умовах демократії легко маніпулювати масами людей і практично на пустому місці створити партію, яка практично зайшла в парламент. Це була та сама технологія, яку ми бачимо на цих виборах. Тобто ідея не нова, але в Україні вперше. Почали вони з того, що, гастролюючи країною, налагодили контакт із глядачами. Вони почали жорстко критикувати всі існуючі партії Естонії, провели прес-конференцію, де оголосили, що йдуть в політику, почали робити рекламу – «ми за все хороше, проти всього поганого». І вони монтували дуже яскраві сучасні ролики. До них піднялася хвиля уваги. Лідерам партії вони влаштували презентацію у вигляді шоу. І ось, коли  по всіх розрахунках їхня парія «Єдина Естонія» мали зайти в парламент, вони скликали прес-конференцію, вибачилися перед усіма і розповіли, що це був їх експеримент з метою показати: як можна маніпулювати масами людей в умовах демократії, — розповів Сергій Фоменко.

56600984_1054096198122986_4708306706524798976_n

Весь процес експерименту був знятий і з цього змонтований фільм «Пил і гроші». Наразі, відзначив лідер гурту «Мандри», вони працюють над його україномовною адаптацією:

«Ми хочемо показати цей фільм  в першу чергу для тієї частини здебільшого аполітичної молоді, які підтримували одного із кандидатів, що вийшов у другий тур. Щоб вони побачили — насправді це технологія. Можливо, вони над цим замисляться».

Сергій Фоменко переконаний, наразі стоїть питання не просто вибору одного із двох кандидатів під час другого туру виборів, який відбудеться 21 квітня, а бути чи ні вільній Україні.

– Основне джерело небезпеки для «путінської Росії» — це Україна Петра Порошенка, ця політична доктрина і цей політичний напрямок. Їм Петро Порошенко як кістка в горлі. І тому всі люди, які хочуть бачити Україну вільною, сильною, багатою, європейською і демократичною, мають стати на бік Петра Порошенка – подобається він чи ні. Тим паче, що це перший український президент, який змінюється і вчиться. Це дуже важлива риса, — вважає Сергій Фоменко.

57170571_2374503969439398_4495181972506673152_n

Україна має всі шанси стати регіональним лідером, передумови для цього є, переконаний співак, однак наразі дуже важливо не сходити із наміченого напрямку.

Загалом же Сергій Фоменко радить усім виборцям думати, аналізувати і постійно цікавитися  політикою. Тоді вибір буде зробити простіше, адже знатимеш, що має «за плечима» кожен із кандидатів.

– Я можу порівняти політику із банком. Ти маєш вкласти гроші в правильний банк і слідкувати за тим, що з твоїм депозитом робиться. Якщо ти не хочеш цим цікавитися, то у тебе не буде ні грошей, ні майбутнього. Нам усім потрібно стати якомога політично грамотнішими, тоді ми будемо рухатися вперед, — підсумував лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить