«Ми знаємо, що є чимало нарікань містян на роботу комунальних служб», — Сергій Танюк про зимове утримання доріг (ВІДЕО)

27292455_1896787373728463_710787130_n
start-728x90-animated

Кожного року з приходом зими і з першим сильним снігопадом вулиці і тротуари Черкас перетворюються на велику ковзанку. Містяни нарікають, а влада розводить руками і жаліється на нестачу техніки, людського ресурсу та найбанальнішого — коштів. Та цього року дороги Черкас взагалі залишилися наодинці лише з небагаточисельною технікою комунального підприємства «ЧЕЛУАШ». І треба ж такому статися, саме зараза, вперше за останні 30 років випала аномальна кількість снігу буквально за декілька днів. 

Читайте також: Якщо не вирішиться ситуація із тендером, то і надалі місто від снігу прибиратиме лише КП «ЧЕЛУАШ»

В.о. директора департаменту ЖКК Сергій Танюк у студії «ВиЧЕрпно» спробував оцінити роботу комунальних служб під час останнього снігопаду.

- Ми знаємо, що є чимало нарікань містян на роботу комунальних служб. Не є великим секретом, що у минулі роки була краща ситуація. Ще за часів Одарича (колишній міський голова Черкас — ред.) відстоювалася позиція скорочення штатів у комунальних підприємствах і передачі всіх функцій приватним структурам. Чому зараз помінялася позиція, мені невідомо, — відзнаив Сергій Танюк.

Хоча, за його словами, ще перебуваючи на посаді керівника Придніпровської СУБ, він навпаки зробив все можливе, щоб збільшити штат технічного персоналу.

Читайте також: «Комунальне господарство міста повинно мати свою техніку», — підприємець про прибирання Черкас від снігу

У майбутньому, на думку Танюка, можливо, ЧЕЛУАШ також зможе власними силами прибирати місто, однак це справа не найближчої перспективи.

- Ми на підприємство ЧЕЛУАШ поклали дуже багато обов’язків і по прибиранню, і по поточному утриманню доріг. Але щоб його повністю відновити, туди потрібно дуже багато вкласти. Але просто так вкласти туди мільйонні кошти — результату не буде. Якщо вже дивитися правді в очі, то та техніка, яка була закуплена, не відповідає тим вимогам, які можна пред’явити до утримання доріг. Ми або йдемо шляхом і закупляємо техніку, яка може прибирати лише у зимовий період  (і вона у нас стоїть весь літній період), або ми купляємо універсальну техніку й поступово нарощуємо парк. Бо одразу купити таку кількість техніки і забезпечити підприємство технічним персоналом, неможливо. Тому ця програма має бути здійснена десь протягом 3-х років. Але весь цей час місто повинно жити комфортно, тому і розігрувався цей тендер (мається на увазі тендер на 60 млн грн — ред.), — розповів Сергій Танюк.

Детальніше про те, хто повинен чистити тротуари та як прибиратиметься місто під час наступного снігопаду, дивіться у відео «ВиЧЕрпно»:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить