Міністерство пропонує зміни до карантину, кажуть, українцям стане комфортніше

Померла 92-річна жінка, яка хворіла на COVID-19
besplatka_728_90_ukr

Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови Уряду, яка визначає правила карантину в Україні. Ініціативу буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів 12 серпня.

Про це йде мова на сторінці МОЗ у «Фейсбуці».

“Нові зміни до карантину — це оптимальна форма нової реальності, щоб карантинні обмеження були максимально комфортними для українців і при цьому забезпечували стримування коронавірусу. Ми вирішили зробити ще зручнішими і зрозумілішими критерії, за якими визначається належність регіону до зони небезпеки: червоної, помаранчевої, жовтої чи зеленої”, — наголосив Максим Степанов на щоденному брифінгу МОЗ 12 серпня.

За словами очільника МОЗ, у відомстві вирішили об’єднати два показники, за якими визначалася належність адміністративної одиниці до карантинної зони.

“У нас були динаміка захворюваності та кількість захворювань, ми вирішили об’єднати їх в один показник і рахувати, виходячи з кількості нових хворих на 100 тисяч населення за попередні 14 днів. Це зрозуміліший показник”, — заявив Максим Степанов.

Крім того міністр зазначив, що МОЗ вносить зміни до пункту про кількість заповнених ліжок.

“Ми намагалися врахувати всі нюанси. Ми запровадили коефіцієнти щодо кількості людей, які проживають на території адміністративної одиниці. Ми вдосконалили постанову з погляду її зрозумілості. Також ми вдосконалюємо роботу з контактними хворими. Треба працювати з людьми на самоізоляції, тому що важливо, щоб вони залишалися вдома”, — резюмував Максим Степанов.

Відзначимо, станом на 12 серпня в Черкаській області зафіксовано 1049 випадків захворювання на COVID-19.

First1

Можливо Вас зацікавить