Міська влада збирає пропозиції громадськості для внесення змін до генплану Черкас

cherkasy-city-flag
besplatka_728_90_ukr

Відповідно до Постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Черкаська міська рада запрошує громадян та представників установ, організацій та підприємств міста для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо внесення змін до генерального плану міста Черкаси (Актуалізація).

Про це пишуть на сайті ЧМР.

Містобудівна документація «Внесення змін до генерального плану міста Черкаси (Актуалізація)» виконана товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут Харківпроект» (м. Харків), на замовлення Черкаської міської ради на підставі рішення від 14.11.2014 № 2-414.

Строк дії генерального плану міста не обмежується. Зміни до генерального плану можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років.

Метою внесення змін до генерального плану є обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови міста Черкаси, здійснення актуалізації земельних ділянок за пропозиціями громадськості, врахування державних інтересів.

Прилюдне експонування основного креслення генерального плану відбуватиметься в приміщенні міськвиконкому в холі третього поверху, навпроти кабінету 315 з 20 грудня 2016 року по 20 січня 2017 року. Графічні матеріали основного креслення генерального плану міста Черкаси можна побачити за посиланням.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій головний архітектор міста, начальник управління планування та архітектури департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Чернуха Віталій Володимирович.

Контактні телефони:

36-01-71 – головний архітектор міста Черкаси;

32-57-99, 36-01-59 − відділ містобудівного кадастру та ГІС.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
    2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
    3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
    4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
    5. народні депутати України, депутати Черкаської міської ради.

Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються замовнику в письмовій формі в період з 20 грудня 2016 року по 20 січня 2017 року.

Розгляд пропозицій триватиме до 20 лютого 2017 року.

First1

Можливо Вас зацікавить