Міський голова особисто займатиметься із своїм заступником українською мовою

bondarenko
престо 728_90

Новий заступник міського голови Роман Буданцев поки що не зміг підтвердити свого знання української мови.

У його атестаті про середню освіту, вміст якого на сесії міськради зачитав міський голова Анатолій Бондаренко, у відповідь на запитання депутата міськради від ВО «Черкащани» Павла Карася, чи майбутній держслужбовець володіє державною мовою, стоїть оцінка «4» лише з української літератури.

У той час відомо, що виходець із Кіровоградщини, «батьківщинівець» Роман Петрович Буданцев послуговується у спілкуванні, в тому числі і на засіданнях комісій, російською мовою.

 — Роман Буданцев нормально володіє державною мовою, — відповів на запитання журналістів Анатолій Бондаренко та додав. — А якщо він нам зробить дороги, то хай він хоч китайською говорить.

Якщо треба, я сам особисто проведу йому курси української мови. Навчимо…

Це вже не перший чиновник на Черкащині, до якого є претензії в плані володіння українською мовою. Пройде навчання за програмою постійно діючого семінару «Ділове українське мовлення в сфері державного управління та місцевого самоврядування» і очільник обласної медицини Михайло Лобас. По це повідомив голова ОДА Юрій Ткаченко у відповіді на інформаційний запит видання «Прочерк». Як відомо, він теж у всіх своїх публічних виступах послуговується виключно російською мовою.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить