Міський голова розповів, чому День міста святкуватимуть восени

cherkassy
unnamed

День міста Черкаси цьогоріч перенесли на осінь, тому що восени можна підбити підсумки роботи протягом року. На цьому під час прес-конференції наголосив міський голова Анатолій Бондаренко.

- Як би ми могли святкувати день міста, коли б не закінчили хоча б одну частину бульвару Шевченка, чи не зробили вулицю Можайського, чи частину вулиці Сумгаїтської? Тому восени ми хочемо підвести невеличкі підсумки про той перелік робіт, які нам вдалося зробити, той перелік робіт, над яким потрібно ще працювати та ті роботи, які ми будемо робити у наступному році.

Крім того, він зазначив, що цей рік видався роком доріг, адже цьогоріч по всьому місту проводився ремонт асфальтного покриття вулиць по всьому місту, та проводиться й нині. Наступного року міська влада акцентує свою увагу на інших проблемах, зокрема, працюватиме над проектами по енергозбереженню будинків.

Нагадаємо, у минулому році і чиновники довго не могли дійти згоди, коли святкувати День міста. Навіть дійшло до розгляду цього питання на сесії Черкаської міської ради. Депутати розглядали проект рішення про перенесення святкування 730-ї річниці міста Черкаси, але їхні думки розійшлися. У ході повторного голосування депутати підтримали пропозицію комісію перенести відзначення Дня міста на першу декаду вересня. Раніше День міста Черкаси святкували весною.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить