«Місто заслуговує на кращу владу», — нардеп Сергій Лещенко (ВІДЕО)

Лещенко
besplatka_728_90_ukr

Нещодавно в студії «ВиЧЕрпно» побував народний депутат України VIII скликання Сергій Лещенко. Він поділився своїми враженнями про місто Черкаси та розповів, що його вразило найбільше.

Черкаси мають перспективи, однак, «коли їдеш містом, то складається враження, що тут була війна», поділився своїми думками нардеп.

«В місті є люди, які готові стати рушієм змін, однак воно залишилося заручником старих політичних кланів, які його потихеньку пилять. Десь бруківку свою кладуть, громадський транспорт не здатні реформувати… І так воно деградує, — зауважив Сергій Лещенко та додав. — Я переконаний, що місто заслуговує на кращу владу, ніж вона є зараз. Ну не можна у ХХІ столітті настільки примітивно діяти. Я пам’ятаю в Києві теж був мер, який центр міста заклав бруківкою. Але ж пройшло вже 20 років…»

За останні півроку Сергій Лещенко вже вдруге відвідує Черкаси. І не міг не відмітити, що, на жаль, дороги що до Черкас, що в самому місті не покращилися.

Пан Лещенко навіть відзначив, що все зробив відповідні світлини черкаських доріг та відправив їх до керівництва Уряду. Також він виступатиме з відповідною офіційною  ініціативою по їх ремонту.

- Якщо ти їдеш в Черкаси, в серце України, то ти не маєш себе відчувати як у прифронтовій зоні, — підсумував він.

Повну версію розмови з народним депутатом України Сергієм Лещенком дивіться у нашому відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить