Черкасців просять швидше обрати собі сімейного лікаря

zapys do likarja onlajn
unnamed

Якомога швидше укласти угоду із сімейним лікарем просять тих черкасців, які ще цього не зробили. Бажано, щоб більше містян підписали декларації до 1 липня. Адже саме після цієї дати Національною агенцією здоров’я України буде ухвалюватися рішення про фінансування міських поліклінік. Чим більше у комунального закладу буде заключено угод громадян з сімейними лікарями, тим більше коштів він отримає.

Станом на 4.06.2018 у Черкасах 45 тисяч жителів уклали декларації із сімейними лікарями. Це близько 20% від  загальної кількості містян. За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, щодня у Черкасах укладається 1,5 тисячі угод з лікарями, з них 350 – з педіатрами, — повідомляє прес-служба міськради.

- Уряд ухвалив рішення, що прийом заяв на фінансування центрів сімейної медицини, яке має початися з 1 липня, повинен був проводитися в часовий проміжок між 25 травня та 1 червня. Ми подали всі п’ять закладів міста. Станом на ранок 1 червня ми отримали інформацію, що всі наші заяви зареєстровані. Наступний етап – це розгляд заяв і підписання керівниками медичних закладів угод з Національною агенцією здоров’я. Тому бажано, щоб з 1 липня ми мали якомога більше кількість укладених угод з сімейними лікарями. Друге вікно можливостей – це 1 жовтня. Наше завдання, щоб до цього часу ми мали мінімум 80% усіх містян, які обрали собі сімейного лікаря. А останнє вікно можливостей – це 31 грудня, коли можна зайти і підписати договір на фінансування. Оскільки з 1 січня 2019 року це фінансування з держави буде виключно на кількість укладених декларацій з лікарями, — говорить Олег Стадник.

Також він наголошує: якщо громадянин не вибере до 1 липня собі сімейного лікаря, він втрачає можливість безкоштовно отримати консультацію такого спеціаліста (окрім випадків, коли необхідна невідкладна допомога).

 

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить