Черкасців просять швидше обрати собі сімейного лікаря

zapys do likarja onlajn
besplatka_728_90_ukr

Якомога швидше укласти угоду із сімейним лікарем просять тих черкасців, які ще цього не зробили. Бажано, щоб більше містян підписали декларації до 1 липня. Адже саме після цієї дати Національною агенцією здоров’я України буде ухвалюватися рішення про фінансування міських поліклінік. Чим більше у комунального закладу буде заключено угод громадян з сімейними лікарями, тим більше коштів він отримає.

Станом на 4.06.2018 у Черкасах 45 тисяч жителів уклали декларації із сімейними лікарями. Це близько 20% від  загальної кількості містян. За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, щодня у Черкасах укладається 1,5 тисячі угод з лікарями, з них 350 – з педіатрами, — повідомляє прес-служба міськради.

- Уряд ухвалив рішення, що прийом заяв на фінансування центрів сімейної медицини, яке має початися з 1 липня, повинен був проводитися в часовий проміжок між 25 травня та 1 червня. Ми подали всі п’ять закладів міста. Станом на ранок 1 червня ми отримали інформацію, що всі наші заяви зареєстровані. Наступний етап – це розгляд заяв і підписання керівниками медичних закладів угод з Національною агенцією здоров’я. Тому бажано, щоб з 1 липня ми мали якомога більше кількість укладених угод з сімейними лікарями. Друге вікно можливостей – це 1 жовтня. Наше завдання, щоб до цього часу ми мали мінімум 80% усіх містян, які обрали собі сімейного лікаря. А останнє вікно можливостей – це 31 грудня, коли можна зайти і підписати договір на фінансування. Оскільки з 1 січня 2019 року це фінансування з держави буде виключно на кількість укладених декларацій з лікарями, — говорить Олег Стадник.

Також він наголошує: якщо громадянин не вибере до 1 липня собі сімейного лікаря, він втрачає можливість безкоштовно отримати консультацію такого спеціаліста (окрім випадків, коли необхідна невідкладна допомога).

 

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить