Містянам пропонують самим прибирати зупинки від снігу, працевлаштувавшись у «ЧЕЛУАШ» (ВІДЕО)

Без імені
start-728x90-animated

У зимовий період наболілим питанням для Черкас стає прибирання від снігу зупинок  громадського транспорту та тротуарів. У минулому році черкасці досить критично оцінили дії влади у цьому напрямку.

Цього ж року все буде по-іншому, — запевнив у студії «Вичерпно» директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

- Ми відпрацювали цю тему і приділили їй дуже багато уваги, — зауважив керівник комунального підприємства. – На сьогоднішній день ми провели не одну нараду з приватними підприємцями, які безпосередньо орендують зупинки. Ми вже маємо з ними спільну думку. І хоча з їхнього боку було багато претензій, вони нас почули і пообіцяли, що зупинки таки прибиратимуть.

Стосовно зупинок, які не перебувають в оренді у приватних підприємців, теж уже пройшло чимало нарад, у тому числі з представниками КСНів, — каже Олексій Мельник.  Наразі останні підготували список людей, яких «ЧЕЛУАШ» хоче працевлаштувати.

-  Тому всіх водіїв тракторів та вантажівок, які мають бажання працювати, запрошуємо на роботу, — говорить Олексій Олексійович.

Наразі вже є список із 90 осіб, які виявили бажання працювати і прибирати зупинки. У подальшому, каже керівник КП «ЧЕЛУАШ», із зимового періоду цих людей планують перевести на роботу і в літній період, бо прибирання зупинок актуальне завжди. Все залежатиме від того, чи буде в людей бажання належним чином працювати.

Про це та інше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить