Мить доброти: вихованці «Теплого дому» отримали до Великодня смачний сюрприз

UO0A1950
besplatka_728_90_ukr

Великоднє диво завітає і до вихованців «Теплого дому». Про це потурбувалися небайдужі до дитячих доль благодійники, які передали напередодні великого релігійного свята в Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей дарунки, щоб і вони відчули свято на смак.

UO0A1958

У цьому закладі перебувають діти віком від 3 до 18 років. У кожного — своя складна життєва історія, об’єднує їх те, що всі вони хочуть тепла і турботи, яких були позбавлені.

- Це не просто дитячий притулок, тут діти проходять повну реабілітацію — чи їх забрали з неблагополучних сімей, чи самі батьки відмовилися від них. Тут діти перебувають протягом 9 місяців. Зазвичай, якусь допомогу діткам передають на День Святого Миколая та на День захисту дітей. Тому напередодні такого великого свята наш фонд вирішив подарувати цим діткам мить доброти і щастя, — розповіла керівник проектів БФ «Деликат» Юлія Іщенко.

UO0A1914

У «Теплому домі» перебуває наразі 46 дітей. Кожен з них отримав по дві пасочки, цукерки, шоколадки, печиво, фрукти і сухофрукти. Все, що вони передали Центру, розповідає голова БФ «Деликат» Денис Буря, це те, про що в першу чергу просили самі діти, а їхні потреби передало керівництво «Теплого дому», з яким вони попередньо зв’язувалися.

UO0A1905

UO0A1916

- Наш фонд здебільшого займається допомогою пенсіонерам та людям, які зіткнулися з важкими хворобами. Але ось ми колективно вирішили, що ці дітки заслуговують на справжнє свято. І буквально за декілька днів ми все, що змогли, зібрали, — додав очільник фонду.

Дітки щиро зраділи такому сюрпризу. Дехто навіть зізнався, що стільки всього смачненького отримав вперше в житті. А на запитання, щоб вони хотіли ще, по-дитячому наївно відповіли — ще солоденького!

- Завдяки тому, що нам сьогодні передав благодійний фонд, діти в повній мірі зможуть відчути прийдешнє свято, постараємося їм створити сімейну атмосферу, — ділиться педагог-організаторЧеркаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації для дітей «Теплий дім»Руслана Галич. — Позавчора, наприклад, ми провели для дітей великодній ярмарок, на якому дітки навіть змогли заробити. Ми хотіли їм показати, що вони можуть виготовити щось власними руками, продати і заробити гроші. Дехто поклав гроші у конвертик, а дехто витратив на смачненьке. А от 10 квітня у нас буде концерт для наших підопічних.

UO0A1926

До відома:

У 1997 році з метою надання допомоги дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, в області був створений Черкаський обласний притулок для дітей. За 16 років існування в закладі отримали соціальний захист майже 7 тис. дітей віком від 3 до 18 років.

У вересні 2012 року на базі обласного притулку для дітей створено  комунальний заклад «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Черкаської обласної ради. Серед жителів області центр відомий як установа, яка має назву  «Теплий дім».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить