«Може так навіть статися, що і як такої опозиції не буде», — Ігор Волошин про міську раду нового скликання (ВІДЕО)

voloshyn
besplatka_728_90_ukr

У міської ради нового скликання є всі шанси стати більш результативнішою і зґуртованішою за восьму депутатську каденцію ЧМР. Перш за все це зумовлено тим, зауважив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин у студії «ВиЧЕрпно», що у політичних сих, які зайшли до міськради, є чимало спільних програмних засад.

- Якщо аналізувати програми партій, то вони майже нічим між собою не відрізняються. Це не тому, що вони один в одного переписували, а тому, що є гострі проблеми в місті і кожна партія їх хоче вирішити. Це, починаючи з «Безпечного міста», продовжуючи реконструкцією і будівництвом доріг, освітлення, пляжів, парків. Тому, якщо подивитися виключно на програми партій, то вони є об’єднавчими, — зауважив Ігор Волошин.

Більше того, за словами чиновника, кожна з фракцій хоче бути в більшості.

- Може так навіть статися, що і як такої опозиції не буде. Тому що кожен хоче вкласти свій внесок і довести своїм виборцям, особливо це стосується нових партій, що вони не є випадковими. Я дійсно бажаю, щоб ця рада була успішнішою, ніж попередня, й ефективнішою для нашого міста, — додав заступник міського голови.

Читайте також: Є потужні кандидатури: Волошин про майбутніх заступників міського голови

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить