«Можливо, Віктор Євпак ще трішечки не наразі для міста Черкаси», — новообраний депутат про результати виборів (ВІДЕО)

evpak
besplatka_728_90_ukr

Віктор Євпак, який боровся у другому турі виборів від «Голосу» за крісло міського голови Черкас, вважає, що його програш не є результатом помилок його чи команди, а, швидше, збіг багатьох обставин, які не завжди залежали від них. Про це він заявив у студії «ВиЧЕрпно».

- Те, що ми програли, не є результатом наших помилок. Там дуже багато факторів і причин, зокрема, і тих, на які ми не могли впливати. Це явка, COVID і так далі… Окрім того, «найпосвяченіша» аудиторія — це пенсіонери. І я розумію, що вони дивляться на мене як на «інородноє тєло». Але я не можу театрально корчити із себе того, ким є я не є, щоб сподобатися їм. Тому ще, можливо, Віктор Євпак ще трішечки не наразі для міста Черкаси, — прокоментував результати виборів Віктор Євпак.

За словами новообраного депутата міськради Віктора Євпака, вони разом із місцевою командою «Голосу» і надалі впливатимуть на життя і розвиток міста.

- Я переконаний, що господарник — це не те, що потрібно місту Черкаси, це помилка. І я готовий говорити з кожним виборцем, доводити, що це не те, що нам потрібно на наступні 5, 10 чи 20 років. Нам потрібен сіті-менеджер, управлінець, людина, яка заводить інвестиції і створює робочі місця, дає повноваження команді, а не ходить і замірює плитку і асфальт. Тому ми будемо це зараз доносити з трибуни депутатського корпусу і намагатимемося контролювати бюджет, — відзначив політик.

Детальніше про це та багато іншого дивіться  у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить