На час карантину у Черкасах хочуть зупинити надання пільг на безкоштовний проїзд у громадському транспорті

На час карантину у Черкасах хочуть зупинити надання пільг на безкоштовний проїзд у громадському транспорті
besplatka_728_90_ukr

Депутат Черкаської міської ради Артур Акопян хоче, аби на час карантину було зупинено надання пільг на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Про це він повідомив на своїй сторінці у «Facebook».

Читайте також: На час карантину у Черкасах хочуть зробити безкоштовним

проїзд у громадському транспорті для працюючого населення

- Необхідно, щоб пенсіонери залишалися вдома. Тому треба тимчасово зупинити надання пільг на безкоштовний проїзд у тролейбусах і маршрутках, — йдеться у дописі.

У ході сьогоднішнього стріму міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відзначив, що під час обстеження громадського транспорту було виявлено, що 7 із 10 пасажирів — це пенсіонери, які знаходяться у найбільшій групі ризику.

Раніше ми писали, що під час відеозвернення президент України Володимир Зеленський повідомив, що 18 березня треба заборонити залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення, заборонити роботу метрополітенів. Міські перевезення можна здійснювати у режимі: до 10-ти осіб — у маршрутних таксі й таксі і до 20-ти осіб — у тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая.

Нагадаємо, що виконком Черкаської міської ради проголосував за призупинення роботи всіх закладів, окрім аптек і продуктових магазинів. Згідно проєкту рішення, роботодавцям усіх форм власності рекомендують запровадити дистанційну форму роботи, також рекомендовано призупинити діяльність культових споруд (церкви, собори, храми). Аби здійснювати контроль за виконанням цього рішення, будуть залучати працівників Національної поліції та Управління інспектування. Контроль за виконання цього рішення було покладено на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

Можливо Вас зацікавить