На Черкащині чоловік підробив документи, щоб отримати пенсію

На Черкащині матері загиблих учасників АТО отримуватимуть щомісячну стипендію
besplatka_728_90_ukr

Черкаським районним судом засуджено чоловіка за використання завідомого підробленого документа та за закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману. Про це повідомляє Золотоніська місцева прокуратура.

У ході судового розгляду встановлено, що житель м. Золотоноша, маючи намір на використання підробленого офіційного документу придбав завідомо для нього підроблений офіційний документ, який посвідчує, що здатний спричинити наслідки правового характеру, а саме можливість реалізації прав у сфері охорони здоров’я та соціального забезпечення, – виписки із історії хвороби яка містить відомості про володільця і офіційно посвідчує, те що чоловік дійсно перебував на обстеженні та лікуванні у відділенні позамозкових пухлин, яка має підпис керівника, завідуючого лікарня та лікуючого лікаря вказаної установи та скріплена їхньою печаткою.

Після чого, з метою визначення йому  групи інвалідності та встановлення ступеню втрати працездатності, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання грошових коштів, використав вказані вище документи.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив чоловіка до покарання у вигляді штрафу.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить