На Черкащині «на гарячому» затримали крадіїв первоцвітів

На Черкащині "на гарячому" затримали крадіїв первоцвітів
besplatka_728_90_ukr

На Черкащині за незаконний збір первоцвітів на шістьох громадян було складено адміністративні протоколи. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков.

Упродовж тижня інспектори Державної екологічної інспекції Центрального округу разом з поліцейськими 5-ої роти Водного патруля Патрульної поліції Черкаської області, студентами-екологами Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та лісовою охороною проводять заходи щодо охорони первоцвітів на території Холодного Яру, де в заказнику «Білосніжний» росте підсніжник складчастий.

На Черкащині "на гарячому" затримали крадіїв первоцвітів

Також особлива увага надається охороні такої рослини як черемша (цибуля ведмежа), яка росте на території лісового масиву поблизу Ірдинських боліт.

Упродовж тижня було зафіксовано перші порушення, на шістьох порушників складено адміністративні протоколи відповідно до статей 70, 90 КУпАП.

- Основна робота, яка проводиться — це профілактична, під час якої намагаємось пояснювати людям, що рослини потрібно зберегти для наших нащадків. Ми розуміємо, що є соціальний прошарок суспільства з незначним фінансовим забезпеченням, тому намагаємось втримати таких людей від порушень не штрафами, а проведеною бесідою та сильним українським словом, — зазначив у дописі Олександр Позняков.

На Черкащині "на гарячому" затримали крадіїв первоцвітів

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Polomarenko Anatoly

    Так звикли в Україні: В лісі ж росте, а значить нічиє, чого б не вкрасти?