На Черкащині з’явився обласний осередок партії «Слуга народу»

97246868_263230101526368_1806217478078988288_n
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах відкрився обласний осередок партії «Слуга народу». Презентували його народні депутати Олександр Завітневич та Олександр Скічко (197). Також були присутні нардепи від Черкащини Олег Арсенюк (195 округ) та Любов Шпак (194 округ).

За словами нардепа Завітневича організаційні та кадрові процеси всередині партії завершилися ще всередині лютого і коли вже планували перейти до розбудови партії в регіонах, на заваді стала пандемія. Нині ж всі процеси активізуються, на черзі — організація штабу.

- Наш штаб — це не штаб чергової партії, який збирається під вибори, а потім його не буде. Це буде майданчик для обговорення ідей з черкащанами по розбудові і розвитку області, — наголосив пан Завітневич.

Поновлять роботу і приймальні народних депутатів, відзначив він.

Відкриття територіального осередку партії в Черкаській області назріло вже давно, у свою чергу зауважив народний депутат Олександр Скічко.

- Через його відсутність відбувалися певні маніпуляції з приводу того, хто представляє партію «Слуга народу» безпосередньо на Черкащині. Тому це важливий крок для розбудови партійної структури «Слуги народу», — додав пан Скічко.

У ході пресзаходу, нардепи представили фронтмена своєї партії, як вони це назвали, Віталія Ільченка, власника групи компаній «Укравіт», та керівника штабу партії «Слуга народу» Олексія Печнікова, який здійснюватиме усю координаційну і організаційну роботу партії на місці, а також безпосередньо працюватиме із зверненнями громадян.

- Як бізнесмен, я хочу, щоб розвивалася не тільки моя компанія, а в цілому вся Україна. Ми сплачуємо податки і мені не байдуже, куди ці гроші витрачаються і яким чином. Я закликаю й інших бізнесменів доєднуватися, щоб ми спільно розбудовували Україну. Це моя позиція і тому я тут. Тим паче, я бачу, що у нас спільні думки, ідеї і стратегія розвитку, — пояснив свою участь у відкритті територіального осередку партії Віталій Ільченко.

- Я особисто прийматиму від громадян звернення і пропозиції щодо поліпшення ситуації в нашій області. Наші двері відкриті для вас, сподіваюся на плідну співпрацю, — додав Олексій Печніков.

До слова, Олександр Завітневич спростував чутки, що місцеві вибори будуть перенесені чи не відбудуться 25 жовтня.

*іміджева інформація

First1

Можливо Вас зацікавить