На Черкащині підлітки розгромили кавовий кіоск (ФОТО)

На Черкащині підлітки розгромили кавовий кіоск (ФОТО)
besplatka_728_90_ukr

В Умані група підлітків розгромила кавовий кіоск, встановлений на фермерському ринку. Про це повідомила власниця кав’ярні Наталя Шеленкова, інформує «ВІККА».

- Усі знайомі знають скільки сил нашої сім’ї було затрачено на відкриття кав’ярні. Мій Саша вкладав душу в неї, жив нею. І цієї ночі банда неадекватних малоліток, зруйнували її вщент. Дісталось не лише нам-вони пройшлись по всім ДОСам, − повідомила уманчанка.

Жінка також зазначила, що скоріше за все підлітки були під дією якихось речовин.

Нагадаємо, що на Черкащині двоє неповнолітніх обікрали жінку.

Двоє неповнолітніх у червні 2018 року викрали гроші у жінки. Хлопці, знаючи пароль до картки Приватбанку потерпілої, декілька разів через систему «Приват24» переводили кошти з її картки на свою. Про це повідомляє Уманська місцева прокуратура.

Уманською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох неповнолітніх хлопців (16 та 17 років), які, у червні 2018 року за попередньою змовою, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, здійснили у потерпілої крадіжку коштів. Так, хлопці, знаючи пароль до картки Приватбанку потерпілої, декілька разів через систему «Приват24» переводили кошти з її банківської картки на картку одного із неповнолітніх зловмисників, та, продовжуючи свої злочинні дії, зняли вказані кошти в банкоматі та поділили порівну, використавши в подальшому на власні потреби, чим завдали потерпілій уманчанці матеріальної шкоди на загальну суму більше 3000 грн.

На Черкащині підлітки розгромили кавовий кіоск (ФОТО)

На Черкащині підлітки розгромили кавовий кіоск (ФОТО)

Можливо Вас зацікавить