На Черкащині попрощалися із прикордонником, який загинув на Сході

На Черкащині попрощалися із прикордонником, який загинув на Сході
besplatka_728_90_ukr

На Черкащині відбулося прощання із 35-річним прикордонником і побратимом з Харківського загону – старшим прапорщиком Ігорем Бакумом, який загинув на Сході. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

30 серпня близько сьомої години вечора під час несення служби на кордоні в межах Харківської області у результаті розриву невідомого вибухового предмету від отриманого поранення загинув 35-річний прикордонник з Черкащини Ігор Бакум.

За словами помічника начальника Головного центру з роботи зі ЗМІ, начальника пресслужби Дмитра Манойленка, інцидент стався в межах Вовчанського району на відстані близько 1,5 км від державного кордону. Під час розпалювання вогнища (з метою демонстративних дій) стався вибух невідомого предмета, який поранив у шию старшого прапорщика Бакума.

- Слова глибокого співчуття від себе особисто та всього персоналу відомства висловлюю рідним Ігоря. Він до останнього подиху залишався справжнім охоронцем кордону і трагічно загинув 30 серпня від розриву невстановленого вибухового предмету саме під час несення служби. Неодноразово Ігор Бакум міг покласти голову на сході нашої держави, адже одним із перших в 2014 році відправився боронити незалежність України в складі мотоманевреної групи Держприкордонслужби, проте загинув за сотні кілометрів від місць бойових дій. Це ще раз доводить, що служба прикордонників сповнена небезпеки. Серце Ігоря перестало битися, однак пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав. Вічна пам’ять! Спочивай у мирі! — висловив слова співчуття Сергій Дейнеко.

 

Можливо Вас зацікавить