На Черкащині потонув 15-річний хлопець

potonyv
besplatka_728_90_ukr

16 червня близько 13:00 години в селі Степанки Черкаського району втопився 15-річний підліток. Відомо, що хлопець пішов порибалити до місцевої водойми. Тіло загиблого було піднято на берег місцевими жителями. Про це повідомляє прес-служба Черкаського МРВ УДСНС України у Черкаській області

- Звертаємося до усіх батьків поцікавитися де проводять дозвілля їхні діти. Проводьте профілактичні бесіди з дітьми, навіть якщо вони здаються вам дорослими й самостійними, навіть якщо ви дуже втомлюєтеся на роботі, не маєте вільного часу чи сил. Не дозволяйте купатися в необстежених водоймах, пустувати на воді, запливати на глибокі місця. А якщо у вашому селі чи містечку є водойма – особливо пильнуйте. Такі об’єкти завжди викликають цікавість у дітей і підлітків, вони починають їх «досліджувати» і це нерідко призводить до нещасть, — йдеться на офіційній сторінці установи у «Фейсбуці».

Відзначимо, з початку року на водоймах Черкаської області виникло 34 пригоди, внаслідок яких 19 осіб загинули та 18 врятовано. Лише з 1 червня на водоймах області потонули 10 громадян.

З правилами поведінки на воді можна ознайомитися ТУТ.

First1

Можливо Вас зацікавить