На Черкащині призовників по нічних клубах не шукали, — Курбет

armia
unnamed

Останнім часом суспільство сколихнули рейди по нічних клубах, що пройшли у Львові та Києві. Про це на початку прес-конференції повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет. Проте зазначив, що на Черкащині такі рейди не проводилися.

Що ж до правомірності проведених рейдів, то Євген Курбет зауважив, що потрібно розглянути і те, чи правомірно вели себе ті хлопці, коли ухилялися від несення служби.

- Якщо до людини не застосували силу, нічого не відбирали, не примушували, не обшукували, то, я думаю, права людини не були порушені, — вважає Євген Курбет. — Головна мета — це нагадати, що в країні йде війна. Всі юнаки, навіть якщо не отримали повістку, але вони придатного віку, мають з’явитися до військкомату. Якщо на обліку стоїть понад 300 тисяч призовників, а ми призиваємо 500, то, я думаю, по барах і клубах бігати не потрібно.

Курбет також зазначив, що не всі ухиляються від служби. Понад 30% осіб призовного віку самостійно з’явилися у військкомат і хочуть нести військову службу.

Нагадаємо, 28 жовтня стало відомо, що правоохоронці в ніч на суботу затримали в одному з нічних клубів Києва 17 осіб, у яких були наркотичні речовини. Водночас співробітники військового комісаріату виявили 32 людей, які нібито ухиляються від призову на строкову службу. Їх доставили до пункту збору призовників Києва. В суботу ввечері правоохоронці відпустили кількох затриманих, видавши їм повістки на ранок неділі. Пізніше подібний рейд пройшов у нічному клубі Львова.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить