На Черкащині проходить другий експо-фест в Україні – AGROSHOW UKRAINE 2018

161
besplatka_728_90_ukr

В обласному центрі на території аеропорту «Черкаси» відкрився другугий експо-фест в Україні – AGROSHOW UKRAINE 2018. Розпочався він учора й триватиме до 19 травня.

Цей сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформу, зібрав учасників із різних регіонів України, — інформують в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Захід проводиться під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України ТОВ «Біейч». Співорганізатор – Черкаська обласна державна адміністрація та управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

132

Діапазон експозицій виставки дуже широкий та  представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, траспорт, логістика та інше. Загалом експо-фест триватиме протягом 4 -х днів.

33

На виставці широко представлена сучасна сільськогосподарська техніка та інвентар, роботу яких можна побачити на спеціалізованому полігоні.

Крім того, в рамках заходу відбудуться семінари-практикуми, конференції, майстер-класи для агровиробників. Також передбачається проведення культурної програми, в т.ч. і показ робіт дитячої творчості.

55

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить